77letá babička vyměnila své sídlo za domov na kolečkách. Vybavila ho podle svého retro vkusu

Fotografie: Thomas's Pics / Creative Commons / Attribution 2.0

Milá babička se rozhodla opustit svůj tradiční dům a koupit si malý domeček na kolečkách. Svého rozhodnutí nelituje a naopak se s námi ráda podělí.

Také sníte o vlastním domě? Ideálně v krásném prostředí, s pořádnou zahradou a dostatečně velkém na to, aby se sem vešla celá vaše rodina? Tento sen má ten problém, že je velmi nákladný. Proto ale existují alternativy – zas tak velký dům totiž nepotřebujete. Penny je 77letá babička, která se rozhodla opustit svůj velký tradiční dům a vyměnit ho za malý domeček na kolečkách. Tento skromný a minimalistický dům se stal jejím domovem snů.

Proč se vyplatí menší domek?

Při koupi této nemovitosti musela Penny prodat polovinu svého majetku, ale její rozhodnutí se vyplatilo. V tomto útulném a rafinovaném domě si užívá pohodlí a neustálého klidu. Díky tomu, že se rozhodla pro tento jednoduchý způsob života, už Penny nemusí trávit čas údržbou velkého domu a může si užívat každý okamžik. V domě na kolečkách se cítí svobodná a šťastná.

Vintage styl

Penny svůj domov vymalovala ve stylu vintage. Každý koutek domu byl využitý na maximum, aby nabídl co nejvíce pohodlí a byl maximálně útulný. Své bydlení Penny ukázala v jednom videu, jež bylo velmi oblíbené na sociálních sítích. Její dům se stal inspirací pro mnoho lidí, kteří hledají nové způsoby, jak žít svůj život a být šťastní. Svého rozhodnutí nelituje ani trochu, a dokonce svou volbu propaguje mezi ostatními. Říká, že nejenže ušetří mnoho peněz za údržbu, ale také bude mít méně práce a méně starostí.

Její dům na kolečkách není jen o minimalismu a funkčnosti, ale také o designu a kráse. Uvnitř má všechno, co potřebuje, aby se cítila jako doma. Její kreativita a vkus se odráží v každém koutku domu, od kuchyně a obývacího pokoje až po ložnici a koupelnu. Pokud i vy hledáte nové inspirace, jak si užít život, Penny vám může ukázat, jak na to. Její jednoduchý a elegantní dům na kolečkách je naprosto úžasný a může být vzorem pro vás i vaši rodinu.

Tento příběh by mohl inspirovat mnoho lidí, aby si ujasnili, co je pro ně skutečně důležité. Mnoho lidí se bojí opustit svůj stávající život a vydat se na novou cestu. Babička Penny nám však ukazuje, že věci, kterých si vážíme a které potřebujeme k životu, se mohou vejít i do malého domku na kolečkách. Nemusí to být vždycky to, co ostatní považují za normální nebo obvyklé. Někdy je potřeba být odvážný a učinit krok mimo komfortní zónu.

Zdroj: Positivevibration

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]