Jak bydlí nejslavnější? Terminátor a zpěvačka Rihanna

Mimo všudypřítomných novinářů a ztráty soukromí sebou přináší sláva i mnoho výhod. Patří zde například dostatečný přísun financí, které jsou důležité k tomu, aby si člověk mohl dovolit přepych. Za co jiného utratit tolik peněz, než za luxusní bytelní?

Společně se dnes podíváme, jak bydlí postava Terminátora – Arnold Schwarzenegger a slavná zpěvačka  Rihanna, které jsme si pro dnešní téma zvolili. Věříme, že se vám jejich bydlení bude líbit, stejně jako nám.

Bydlení Rihanny

Zpěvačka bydlí v domě, kde nechybí bazén i lázně určené k odpočinku a relaxaci. Bazén a lázně jsou doplněny barem a venkovním krbem včetně venkovní kuchyně, která je vítaná především při pořádání párty. Najdete tam i garáž, kde se v pohodě vejdou čtyři luxusní automobily. K naprostému pohodlí zde vlastně nic nechybí, protože Rihanna může vše ovládat dálkovým ovládáním: krby, osvětlení, topení, televizi i alarm.

Dům je v překrásném prostředí, navíc je chráněn proti vlezlým paparazzi vzrostlými stromy i skálou, soukromí je u celebrit nedostatkové zboží, tudíž jde patrně o hodně velkou vzácnost a výhodu. V domě se nalézá 7 ložnic, 9koupelen a supermoderní kuchyně propojená s obrovským obývacím pokojem, krbem a jídelnou. Nechybí ani posilovna a herna.

Bývalé bydlení Arnolda Schwarzeneggera

Jeden z jeho nejproslulejších domů, ve kterém bydlel je nechvalně znám pro avantýru Arnolda s jeho hospodyní. Dům se nachází v městské čtvrti Pacific Palisades ve městě Los Angeles, stát Kalifornie. Zajímavostí této nemovitosti je, že se ji nedařilo 2 roky prodat díky zájmu médií. V roce 2013 byla nakonec prodána za 12, 9 milionu dolarů. V domě se nachází 9 ložnic, 9 koupelen, rozsáhlý plavecký bazén, nechybí ani tenisový kurt. Dům je obklopen vysokými stromy včetně palem, chránící soukromí obyvatel.

Obrázek: youtube.com