Chytré konferenční stolečky s množstvím úložného místa

Každý bez ohledu na to, jak velký či malý je jeho domov uvítá, když má dostatek úložného místa. Pokud nemá člověk dost úložných prostor, hromadí se nepořádek a domácnost vypadá chaoticky a neútulně.

Jedním z možných řešení úložného prostoru je i konferenční stoleček. Stává se vám, že se u vás v obýváku na stole povalují noviny, časopisy, ovladače, kapesníky, podnosy, vázička? Takový stůl asi nevypadá moc vábivě a uklizeně.

V takovém případě budete muset buď koupit taburety s úložným prostorem, přidat poblíž poličku, koupit ještě jeden stoleček anebo prostě koupit nový konferenční stolek, který bude dostatečně velký, aby odpovídal počtu osob v domácnosti a měl navíc i chytře řešený úložný prostor.

Konferenční retro stolek

Jedná se moderní stolek s retro designem, který nabízí pod horní deskou členitý úložný prostor. Samozřejmě je možné vybírat i podle barev a velikosti. Tyto stolky bývají malé, střední a velké.

Obdélníkový konferenční stolek

Pokud je rodina početnější, bývá vhodnějším řešením větší konferenční stolek. I tento má pod horním panelem úložný prostor. Ukrýt tam můžete nejen časopisy, ovládače, kapesníky, ale i sušenky, které u sledování TV přijdou vhod. Taktový stůl je bleskově uklízený.

Kulatý konferenční stolek

Dáváte-li přednost kulatým tvarům, pak by se vám mohl líbit tento konferenční stolek s dřevěnou miskou nahoře. Jenomže právě tato miska je de facto víko od úložného prostoru. Malý, ale šikovný a velmi stylový.

Rustikální konferenční stolek

I tento roztomilý konferenční stolek má co nabídnout. Na horní desce je odklopné víko, pod kterým se ukrývá úložný prostor.

Konferenční stolek se skleněnou vitrínou

Máte-li co ukázat, pak je tento elegantní stolek tím ideálním vybavením. Ať už jde o zajímavé časopisy, knížky či sběratelské předměty. Sklopné boční zásuvky jsou praktické pro uložení běžných věcí a skleněná část umožňuje uložit něco, co je zároveň i poutavé – dekorativní.

Obrázky: housebeautiful.com