Až uvidíte, co se skrývá uvnitř tohoto starého železničního vozu, neuvěříte svým očím

Dobrý nápad se prostě cení. Neobvyklé věci přitahují pozornost i lidi. I tento železniční vlak je svým způsobem neobvyklý, protože dávno nevozí pasažéry, přesto díky hlasitého houkání a kouře máte dojem, že cestujete – tak trochu jako scifi a cestování v čase. 

Několik vlaků bylo umístěno v malebném lese v Montaně v USA a změnilo se na hotely. Což je bezpochyby dobře, protože by jinak skončily na vozové skládce a bůhví jak dlouho by tam rezivěly. Nevím jak vy, ale osobně jsem velmi nakloněná tomuto typu recyklace. Tak honem na palubu, ať vám neunikne nic z té parády.

Hotel z železničního vlaku

Prvním skvělým zážitkem je fakt, že jsou železniční vlaky umístěny v lese. Lesní chaloupky mají něco do sebe. Jsou romantické, tak trochu i strašidelné, tajemné. V tomto případě budete mít dojem, že uháníte krajinou, ale nenechte se zmýlit. Vlak opravdu stojí na svém místě. I když se vám z okna nabízí pohled na kolejiště, takže budete mít doje, že jste cestující. Až vám někdo zaklepe na dveře, průvodčí to určitě nebude.

Pohodová atmosféra

Pohodovou atmosféru umocní všudypřítomné dřevo. Budete mít dojem, jako byste v této kuchyni vařili odjakživa a ihned se vás zmocní pocit, že jste zkrátka doma. Za tím vším stojí dřevo a kouzlo přírody, která vás obklopí ze všech stran.

Útulná ložnice 1 a ložnice 2

Ani v ložnici se nepřipravíte o pocit klidu a pohody. Je tak útulná, že se vám nebude chtít vylézt z postele. Opět nechybí dřevo a především velká a prostorná postel. Pohodu ruku v ruce se dřevem doprovází i textilie a doplňky. Prostě zabydlený pocit, takže vám ani nepřijde, že jste v hotelu. Pro ještě větší relaxaci je v ložnici i krb.

Stylový obývací pokoj

Kožená sedací souprava, kožešinové polštáře, kožešina na zemi, prvky dřeva a kamene. Podmanivá atmosféra, kterou si užijí hlavně dobrodruzi a romantici. Pobyt v takovém hotelu je učiněný útěk z reality.

Každý vlak je zařízen krapet jinak, ale všechny do jednoho jsou stejně kouzelné a útulné. Možná nápad na něco podobného pro podnikavé duše i u nás v ČR…

Obrázky: brightside.me