Čivavy Paris Hilton bydlí v přepychu, o jakém se vám nesnilo

Když se řekne „psí život“ představí si každý strádajícího psa na ulici. Ovšem takový psí život, jako vedou čivavy hotelové dědičky Paris Hilton, by si přálo mnoho lidí. Paris čivavy (mrňavé kapesní pejsky) miluje a mimo to, že jí dělají módní doplněk, se o ně láskyplně stará. Pečuje o ně jako o své děti.

Pokud si myslíte, že si vystačí s málem, pak se mýlíte. Nemá jednoho, dva ani tři pejsky, ale rovnou 11 a další zvířata (celkem 35 zvířat), přičemž se počet mazlíčků střídá podle toho, zda některého věnuje nejlepším přátelům, případně si pak pořídí dalšího. Tu a tam se stane, že její čtyřnohý kamarád/kamarádka zmizí a ona pak neváhá vynaložit nemalou finanční částku (2 miliony korun) za jeho nalezení. Není divu, že si je musí hlídat jako oko v hlavě. Jsou terčem psích zlodějů.

Ve svém sídle v Beverly Hills nechala tato bohatá hvězda skandálních večírků vystavět svým mrňavým kamarádům dokonalou rezidenci na dvě patra. Spíš zmenšenou kopii vlastního bydlení. Tudíž vidět psa u bazénu či povalujícího se na měkoučké pohovce u bazénu není nic zvláštního. Pro naše oko a chápání ano, pro ní je to normální.

Život jako v pohádce

Sedněte si vážení, protože jestli x let šetříte na klimatizaci, nové vybavení či bazén u domu, pak se vám udělá mdlo. Pejsci mají ve svém sídle klimatizaci (kdyby se jim udělalo horko), topení, ozdobné kované zábradlí, bazén, lože s baldachýnem, luxusní nábytek, obrazy, lustry, terasu i rostlinky, hračky, televizi a samozřejmě desítky šatiček a módních oblečků včetně doplňků. Mimochodem v televizi prý zbožňují sledování kreslených pohádek, zejména Tom a Jerry. Barevně je to laděno do oblíbené barvy Paris – růžové.

Takže než příště vyslovíte- „to je psí život“, ujistěte se, že nemáte na mysli život psích mazlíčků Paris Hilton.

Obrázek: petsworld.in