Dara Rolins vyvařuje Patrikovi zásadně ve své milované kuchyni – ani natáčení klipu ji nepřimělo opustit království hospodyněk

Přáním každého muže je najít si pečlivou hospodyňku, pro kterou práce v kuchyni nebude představovat žádný problém. Ne nadarmo se říká – Láska prochází žaludkem. Pravdou také zůstává, že ne každou ženu práce v kuchyni těší. My však víme minimálně o jednom triku, který to dokáže změnit. Jak zařídit, aby se žena v kuchyni cítila, jako ryba ve vodě a trávila tam čas dobrovolně a ještě ráda?

Stačí, když ji necháte zařídit si kuchyni snů, jako to udělala Dara. Snem každé ženy je cítit se v kuchyni dobře. Je úplně jedno, zda zrovna frčí fialová, šedá nebo jiná barva, pokud jejím snem je mít například kuchyni v country stylu. Stylové vybavení, dostatek pracovního místa i úložného prostoru, vhodné osvětlení, kuchyňské spotřebiče, kvalitní nádobí a samozřejmě i dekorace, kytky. Zdá se vám to moc? On každý špás něco stojí.

Investujete do sebe

Netvrdili jsme, že náš trik bude z nejlacinějších. Na druhou stranu kuchyně se dá dnes zařídit už za docela solidní peníze, a pak určitě tato investice bude stát za to rozmazlování. Navíc to neděláte jen pro krásné oči své ženy, ale pro svůj žaludek a chuťové pohárky, kterým se dostane odměna.

Kuchyně snů aneb vaření je radost

Je potřeba si uvědomit, že člověk tráví čas rád tam, kde se cítí dobře. O tom ví své i Dara Rolins, která vyvařuje Patrikovi. Sama však tvrdí, že v jiné než ve své kuchyni by se tak skvěle necítila. To byl také důvod, proč nechala do svého soukromí nahlédnout média. U ní doma se totiž natáčela podstatná část hudebního videoklipu. Dara je žena, jako každá jiná a tudíž není sebemenší důvod, aby to jiné hospodyňky cítily jinak. Doma je zkrátka doma. A ještě navíc, když existuje možnost zařídit si dům/byt podle vlastního vkusu. Takže chcete-li nenásilným způsobem přišpendlit pánové vaše hospodyňky v kuchyni a dočkat se od své milé samých dobrot, jako Patrik, pak je nechte zrealizovat si kuchyni snů.

A jaké je bydlení Dary?

Především je důkazem toho, že nepodléhá pouze tomu, co je zrovna aktuální. Proto se v domě střídají i různé styly. Od elegantního, přes útulný, až po nějaké ty úlety. Důležité totiž je, aby se doma člověk cítil opravdu doma – pohodlně, útulně, skvěle.

Obrázek: pixabay.com