Domky a skluzavky pro vaše děti aneb veselá zahrada ve 4 krocích

Konečně máme jaro a s ním i možnost kutit na zahrádce. Řada z nás už přemýšlí jak ještě tu svou zahrádku vylepšit a probudit jí po dlouhé zimě k životu. Ani se nenadáme a budeme mít i parné léto. Proto je nejvyšší čas přemýšlet o tom, jak zpestřit svou zahrádku ještě jinak než rostlinkami.

Máte-li v rodině děti, přinášíme tip, který rozzáří vaší zahradu a dětský smích vám bude v uších znít ještě hezky dlouho. Už nyní je nejvyšší čas začít přemýšlet nad rozmístěním praktických hraček, které děti zabaví na dlouhé hodiny.

Neobyčejné skluzavky na zahradu

V místech, kde si často hrají děti, nesmí chybět rozhodně skluzavky na zahradu. Chcete-li umocnit tuto zábavu, pořiďte takové, kde je možné připojit i hadici s vodou. Montáž je snadná a bezpečná, pokud se zaměříte na kvalitu a bezpečnostní certifikát nemáte se čeho obávat.

Nezapomínejte na dětský bazén

Ne každá maminka, tatínek či babička, má čas denně s dětmi chodit na koupaliště. S tímto vám pomohou dětské bazénky, které budou příjemným zpestřením radovánek vašich nejmenších. Jsou skladné, praktické, pořídit se dají levně – tady platí pořekadlo: za málo peněz hodně muziky.

Zahradní domky

Jestli děti něco opravdu milují, pak jsou to různé skrýše, kůlny, klubovny, stany a domečky. Ovšem nyní nemáme nadomky mysli klasické domky vyrobené z kartónu, ale opravdové zahradní domky Herold vyrobené ze dřeva. Právě do nich lze uložit veškeré zahradní náčiní i hračky malých neposedů, až přijde čas zazimování. Do té doby tam můžete dát dětem židličky, stoleček a nějaké police s hračkami. Rozhodně nezapomeňte na lampičku, která dětem dodá i nádech dobrodružství. Je docela pravděpodobné, že v domečku budou chtít i spát.

Pískoviště za hubičku

Pokud jste jen trochu nápadití a zruční, lze vyrobit dětské pískoviště svépomoci. K tomu vám vystačí i velká pneumatika. Ovšem to neznamená, že se o pískoviště nemusíte starat. Nezapomínejte, že děti příliš dlouho u jedné činnosti nevydrží. Proto čím více možností zábavy na vaší zahradě najdou, tím déle si dokážou hrát a přebíhat od jednoho k druhému.

Obrázek: domky-herold.cz