Domov zesnulého herce Robina Williamse je na prodej. Nový majitel si musí připravit pěknou sumu peněz

Robin Williams byl herec, kterého není třeba nijak zvlášť představovat. V současné době je na prodej jeho bývalý domov. Pokud jste někdy chtěli vědět, jak vlastně žil, máte jedinečnou možnost do jeho domácnosti nahlédnout. A klidně si ji můžete také koupit. Je však nutné počítat s tím, že jeho bydlení nebylo levné a potřebovat budete 7,25 milionu amerických dolarů.

Velikost, která bere dech

Dům, ve které Robin Williams bydlel se svou třetí manželkou je opravdu obrovský. Dokládá to už samotný pohled na něj. A co teprve když řekneme, že se jedná o nemovitost hned s šesti ložnicemi? Je jasné, že tady o velký prostor a mnoho místa rozhodně nebude. Vše je navíc řešeno otevřenými dispozicemi, což velikost jenom umocňuje. Navíc se nejedná o novostavbu, ale rekonstruovanou nemovitost původně postavenou už v roce 1987.

Na skvělé adrese

Robin Williams bydlel na skvělé adrese, která tak může být dostupná i novému majiteli. Konkrétně je tento dům v San Francisku, a to poměrně nedaleko samotného centra města, kam se dá bez jakýchkoliv problémů dojít i pěšky. Nejenom velikost, ale i poloha domu se pochopitelně podepisuje na tom, že cena je poměrně vysoká.

Uvnitř je to nádherné

Stačí se podívat dovnitř a je jasné, že Robin Williams žil ve skutečně nádherném interiéru. Mezi věci, které zaujmou, patří třeba knihovna s dřevěným obložením, patří sem také krb, krásná koupelna s volně stojící vanou, stejně jako zde nechybí řada dekorací, ale také praktických věcí. Vše je zařízeno v zajímavém jednoduchém a čistém designu.

S unikátním výhledem

Opomenout nelze ani to, že dům, ve kterém Robin Williams bydlel se svou ženou má také krásný výhled na oceán. I to se podepisuje na jeho unikátnosti. Nový majitel samozřejmě nemusí trávit čas jenom uvnitř, jelikož klidně má možnost vyjít také ven, stejně jako má možnost vykoupat se i ve vlastním bazénu. Ani ten nesmí logicky chybět.

Fotografie: Jacob Elliott

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]