Dům, kde žil již zesnulý Robin Williams, je na prodej. Nahlédněte do hercova soukromí

Rezidence zvaná Pacific Cay v Kalifornii, v níž žil známý komik a herec Robin Williams, je momentálně na prodej. Současní majitelé za ní požadují zhruba 7,25 milionů amerických dolarů. Herec zde žil až do své smrti, kterou si způsobil zcela vědomě dne 11. srpna 2014.

Jeho sebevražda tehdy rozesmutnila celé hercovo okolí a filmový svět rovněž. Robin Williams byl velice oblíbeným hercem a objevil se v celé řadě filmových zpracování. Jistě jej znáte z filmů Jumanji, Svět podle Garpa, Táta v sukni, Dobré ráno, Vietname, Noc v muzeu. Tento výčet však není úplný. Zahrál si v i celé řadě dalších filmů.

Koupě nemovitosti

Robin Williams koupil tuto nemovitost v roce 2008 za čtyři miliony dolarů. Po jeho smrti připadla rezidence jeho pozůstalé ženě Susan Schneiderové.

Jak je objekt vybavený?

Objekt čítá rozlohu asi 605 metrů čtverečních. Najdete v něm celkem šest ložnic a sedm koupelen. Součástí domu jsou i četné terasy a bazén. Nemovitost nabízí rovněž fascinující panoramatický výhled z každé místnosti v domě. Rezidence má také přímý vstup do Sanfranciského zálivu.

Komplikace s prodejem?

Může se zdát, že tento krásný dům je složité vzhledem k jeho minulosti prodat, ale realitní makléř tvrdí, že v Kalifornii snižují hodnotu nemovitostí pouze vraždy v prodávaných objektech. Pokles ceny kvůli tomuto faktu tak může údajně dosáhnout až 25 procent. Sebevraždy prý nemají v Kalifornii na cenu domů žádný vliv, protože jich bývá bohužel v této oblasti poměrně dost.

Po smrti herce je však situace stále choulostivá a hercovi potomkové Cody, Zelda a Zachary se spolu s jeho tchánem o pozůstalý majetek bohužel přou. Není tedy jasné, zda se v rodině konečně dosáhlo dohody, která by prodej uspíšila. Oficiálně se v médiích neobjevila žádná zpráva, že by se v rodině tato situace vyřešila, proto je prodej rezidence stále tak trochu ve hvězdách.

Fotografie: ZumaPres

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]