Inspirujte se v novém roce nápady, díky kterým se váš domov stane neobyčejným

My všichni máme nějaké představy o tom, jak by měl vypadat nás snový dům a jeho interiér. Někteří touží po bazénu, moderním vybavení, jiní naopak dávají přednost starožitnostem a přírodním prvkům. Každý máme jiný vkus, fantazii a představy.

Přinášíme vám originální nápady i chytře skryté úložné prostory včetně víceúčelového nábytku. Možná vás něco inspiruje a zkusíte praktikovat také u vás doma. Rozhodně se jedná o nápady, které běžně v domácnostech neuvidíte. Jestliže se i vy rádi odlišujete a dáváte přednost originalitě, pak je tento příspěvek určen právě vám.

Postel s akváriem

Pokud patříte k těm, kteří mají doma akvárium a chovají exotické rybičky a rostlinky, pak vás možná osloví tento nápad. Než se do takového projektu pustíte, zkuste alespoň týden spát v místnosti, kde je akvárium umístěno. Zatímco někdo bude spokojený, klidný, druhého může akvárium rušit.

Lustr, který změní místnost na les

I taková zdánlivá maličkost, jako je lustr, dokáže učiněné divy. Večer (po rozsvícení) se může váš obývací pokoj či ložnice jako mávnutím kouzelného proutku změnit na les.

Jídelní stůl + židle jako houpačka

Také se rádi pohupujete na židli a už jako dítě vás za to kárali? Pak bude pro vás tento jídelní set tím pravým ořechovým. Takový jídelní stůl a židle jen tak u někoho určitě nespatříte.

Mini písková pláž

Pracovat a mít nohy v písku je určitě docela příjemné. Bedýnku s pískem nemusíte mít umístěnou pouze pod pracovním stolem, ale klidně i pod tím kuchyňským anebo volně umístěnou v obýváku. Chůze naboso je velmi zdravá a zabořit nohy do písku kdykoliv se vám zachce může být i skvělou relaxací.

Jídelní a biliardový stůl v jednom

Ne každý má doma dostatek místa, aby vytvořil v jedné místnosti hernu, kde se může rodina s přáteli věnovat i zábavě. Vyřešit to lze i chytře s pomocí víceúčelového nábytku. Pro rodiny, které mají rády tyto sportovní hry jsou vhodné i ping pong dveře.

Velká spirálová spižírna

Přemýšlíte, kam uložit veškeré potraviny včetně slušné zásoby vína? Pak zkuste spirálovou spižírnu.

Obrázek: boredpanda