Interiéry inspirované hudbou mnohé příjemně překvapí

Pokud patříte k milovníkům hudby, pak není vůbec špatný nápad, když se obklopíte doma tím, co máte rádi. Kuchaři si dávají záležet na kuchyňském vybavení, které zároveň může sloužit i jako dekorace, sportovci neváhají doma vystavit nebo pověsit na stěnu jízdní kolo, tenisovou raketu či vytvořit výstavní botník pro veškerou sportovní obuv, aby byla hezky na očích.

Milovníky kytek také poznáte ihned, jak vkročíte do jejich domu. Rozhodně u nich v domácnosti nebude jedna nebo dvě kytky. Bude jich mnohem víc a určitě i nějaké speciální, výjimečné, zajímavé. Stejně tak poznáte nadšence umění či vášnivé čtenáře. U muzikantů tomu není jinak. Obklopit se doma tím, co máme rádi přispěje k lepší atmosféře. Navíc jde o něco naprosto originálního, co váš domov od těch ostatních odlišuje.

Hudební nástroje

Hudební nástroje mohou sloužit jednak k hraní, ale i pouze jako stylová dekorace. Mohou stát na zemi, viset na stěně, zdobit nějakou polici. Může se také jednat třeba o basu nebo buben, kde lze ukládat víno.

Pokud budete mít možnost odkoupit starší hudební nástroje, které již neslouží k hraní, můžete si z nich vyrobit stylové doplňky. Buď je můžete nechat, jak jsou, případně opatřit tapetou, barvou. Jako v tomto případě, kdy kytara ladí s paletovou postelí a náramně odlehčuje atmosféru místnosti.

Soustředit se nemusíte pouze na basy a kytary. Skvěle vypadá i buben. Vyrobit se z něj dá třeba konferenční stoleček nebo stoleček na kytku.

Dekorace na stěnu

Hudební motivy lze použít i k dekorování zdí. Může se jednat o notovou tapetu, plakáty, fotografie, gramofonové desky, dekorace z CD, různé samolepky. Fantazii se meze nekladou. Případně můžete vzít barvy a štětce a něco si sami namalovat.

Fotografie: Extraspace, Home-designingm, Decortips