Inventura šatní skříně a botníku

S nadcházejícím létem si řada lidí dělá revizi svého šatníku včetně botníku. Zimní oblečení nejdříve roztřídíme a naskládáme do úhledných komínků, které vložíme do krabic nebo vakuovaných pouzder. Druhý uvedený případ nám umožní skladovat spoustu podzimních a zimních oděvů, které zaberou jen minimum místa, navíc se k takto uloženému oblečení nedostanou moli.

Takováto inventura nám nejenže pomůže zpřehlednit sezónní oděvy, ale ušetří spoustu místa ve skříni. Uvolněný prostor lze využít k nákupu nových módních kousků. Zde se vyplatí sledovat výprodej obuvi i oblečení.

Uvolněte místo v botníku novým kouskům

Potrpíte-li si na značkové boty, pak vám určitě udělají radost Converse boty, kde si vybere úplně každý.  Nejen během zimy by měl člověk disponovat více párů obuvi. V létě sice nehrozí promočení od deště či sněhové břečky, přesto bývají nohy oteklé, unavené a bolavé. Může za to nadváha, špatně zvolená obuv, sedavý způsob života či naopak pěší túry a nadměrná zátěž.

Pro většinu lidí je důležité, zda nákup nových bot odpovídá současným trendům, než skutečnost, že jsou opravdu pohodlné. Lékaři přitom varovně zvedají prst. Neváhejte tedy a vsaďte nejen na jedinečný design, ale i kvalitu a pohodlí – využijte Adistar.cz a pořiďte si letos hned několik párů nových bot za skvělé ceny. Staré vyhazovat nemusíte, poslouží určitě na zahradní práce.

Inventura šatní skříně

Jakmile roztřídíte oblečení, které během letní sezóny nebudete potřebovat, zkontrolujte to stávající. Nic nevadí, že nejde o trendové kousky, ale bylo by nepříjemné zjistit při oblékání, že gumičky už nepruží, ve švu je dírka, někde upadnul knoflík. Pravděpodobně také uznáte, že nadešel čas oživit letní šatník o nové slušivé kousky. Desigual eshop vám zajistí nákup moderního a slušivého oblečení za přijatelné ceny. Buďte připravení přivítat léto v plné palbě a navíc vám to ve skříních i botníku řádně prořídne. Sezónní úklid oděvů je bohužel nevyhnutelný, ale také může přinášet potěšení, protože staré kousky nahradíme novými.

Obrázek: pixabay.com