Kde vybrat kvalitní německou podlahu?

Stavíte dům a rádi byste si nechali na podlahu položit kvalitní německou podlahu? Při výběru podlahy byste měli mít jasnou představu o tom, jaká kritéria by měla Vaše vysněná podlaha splňovat. Podlaha není pouze módním doplňkem bytu či rodinného domu.

Podlaha je neodmyslitelnou součástí interiéru a investicí na řadu let dopředu, a proto by jí měla být věnována patřičná pozornost. Dříve než se vydáte do kamenného obchodu vyhlížet Vaši vytouženou podlahu či hledat ji přes internet, měli byste mít rozmyšleno, do jaké místnosti ji necháte umístit.

Jak podlahovou krytinu vybrat?

Nezapomeňte změřit celkovou výšku podlahové krytiny, která je velmi důležitá pro dodržení roviny všech místností. Zaměstnanci německé společnosti Meister Vám velmi rádi pomohou s výběrem podlahy vhodné právě do Vaší domácnosti. V nabídkovém katalogu společnosti Meister, který naleznete na této webové adrese www.meister-podlahy.cz, si můžete vybrat z velkého sortimentu zboží laminátové, dřevěné i korkové podlahy. Velmi populární je také přírodní linoleum. Podlahy od firmy Meister se vyznačují vysokou kvalitou, dlouholetou trvanlivostí, okouzlujícím vzhledem i skvělou udržitelností. Všechny typy podlah od společnosti Meister jsou vhodné také pro použití na povrchy vybavené teplovodními podlahovými systémy.

Nepřehlédněte: Plovoucí podlaha nemusí být jen laminátová (druhy a pokládka)

Nezapomínejte na doplňky

Všechny kolekce krytin od společnosti Meister se mohou pochlubit ekologickým certifikátem Modrý Anděl. Kromě podlah si můžete od společnosti Meister objednat lišty, panely a světla. Vytvořte si pohodlný domov plný moderních trendů a nechejte si na podlahu položit krytiny od společnosti Meister.