Budoucnost rychlého bydlení v podobě skládacího domu: Sestavení zabere 1 hodinu i s kuchyní a koupelnou

Fotografie: Depositphotos

Boxabl přináší budoucnost bydlení. Skládací dům za méně než 1 hodinu s veškerým vybavením. Inovace pro každého.

Bydlení je základní potřebou, ale v dnešní době může být také luxusem, který si mnozí nemohou dovolit. Realitní trh neustále zvyšuje své ceny a dostat se na vlastní trvalé bydlení se stává stále obtížnější. To se však mění díky revolučnímu projektu od Boxabl, jenž umožňuje postavit kompletní dům s kuchyní a koupelnou za méně než 1 hodinu.

Vznik konceptu

Tuto inovativní myšlenku představili otec a syn Paola a Galiana Tiramaniho, kteří se rozhodli změnit pravidla hry na trhu s nemovitostmi. Společnost Boxabl vytvořila model domu, jenž je nejen inovativní, ale také cenově dostupný. V dnešní době, kdy se počet bezdomovců zvyšuje, se jedná o krok správným směrem.

Boxabl začal svou cestu již v roce 2017 s návrhem prototypu. V lednu 2020 byl uveden na trh první model s názvem Boxabl Casita. Co tento dům dělá revolučním, je to, že je skládací. Když je složený, má rozměry menší než 3 metry, ale jakmile ho rozložíte, získáte prostor cca 35 metrů čtverečních.

Efektivní a úsporný

Cena tohoto revolučního domu činí přibližně 49 000 dolarů (tedy asi 1,1 milionu korun), což se zdá být velmi přijatelnou cenou za kompletní bydlení. Navíc Boxabl Casita není prázdným prostorem. Při koupi získáte veškerý nábytek a vybavení kuchyně a koupelny, což ho činí připraveným k okamžitému osídlení. Tento malý dům nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný život. Má obývací pokoj, ložnici, koupelnu a kuchyň. Postel, pohovka, skříň a kuchyňské spotřebiče jsou součástí balení. I když je domek malý, je velmi prakticky navržený a útulný.

Starý vyřazený autobus ho přijal, když byl muž v úzkých. Na oplátku ho přestavěl v útulné moderní bydlení

Boxabl Casita je nejen cenově dostupný, ale také energeticky úsporný. Je připraven na instalaci elektroinstalací, vytápění a chlazení. Doprava závisí na lokalitě, ale v některých státech je zdarma. Společnost Boxabl také nabízí možnost přizpůsobení domu dle vašich potřeb. Od svého uvedení na trh získal tento revoluční projekt velkou pozornost a slibuje změnu budoucnosti bydlení pro mnoho lidí.

Zdroj: Positive Vibration

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]