Muž předělal nepoužívanou garáž na ubytování pro hosty

Garáž má u svého domu mnoho lidí. A kdo ne, ten se ji časem rozhodne postavit, především kvůli ochraně plechového člena rodiny. Tedy auta. Jsou ale lidé, kteří mohou udělat pravý opak. Garáž sice mají, ale rozhodnou se, že ji nepoužijí. Ale nezboří ji. Udělají s ní něco jiného. Pustí se do rekonstrukce a vytvoří z ní jedinečné bydlení.

Garáž nepřipomíná

Dříve bylo při pohledu na tuto stavbu celkem jasné, že je to stará garáž. Nyní už to tak jasné není. To proto, že zde přibylo hlavně obložení stěn, také zde vznikla povedené střecha s přesahem a pochopitelně i stavební otvory. Tedy ty v podobě dveří a také oken. Nyjí tuto stavbu lidé tipují spíše na povedený malý bungalov, ale že by někdo říkal, že to dříve byla skutečně garáž, k tomu nedochází.

Jako klasický byt

Kdo se ocitne uvnitř, ten nemůže uvěřit tomu, že se vlastně nachází v garáži. Tu už zde ale připomíná jenom samotný tvar. Jinak vypadá nemovitost jako klasický byt. Sice menší ale skromně zařízený, ale je v něm vše, co je k životu potřeba. Slouží ke krátkodobému ubytování a tak svůj účel splní doslova na jedničku. A komu majitel neřekne, že to byla dříve garáž, ten na to sám nepřijde.

Je zde vše, co zde má být

Když nakoukneme dovnitř, je jasně vidět, že zde nic nechybí. I když rekonstrukce do poslední chvíle bojovala s dostupným místem, povedlo se vše zařídit tak, aby zde byla kuchyně, byl zde také obývací prostor, aby zde nechybělo také místo na spaní a samozřejmě i koupelna a toaleta, jako místa na hygienu. Je to zkrátka vše, jako v malém bytě nebo domku.

Prostornější, než se zdá

Když se rozhlédnete po interiéru, možná si budete říkat, že majitel garáže musel udělat nějaký přístavek, jelikož uvnitř je místa doslova více než dost. Jaká je realita? Taková, že nic zvětšováno nebylo. Byla použita původní garáž. Jenom došlo k tomu, že se vše dobře promyslelo a byl použitý doslova každý centimetr místa.

Fotografie: Craigslist

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]