Kompletní rekonstrukce proměnila dům tak, aby v něm mohla žít devíti členná rodina

Jsou situace, kdy je kompletní rekonstrukce skutečně potřeba. A právě toto je jeden z těch případů. Jedině tak může dům i dál sloužit početné rodině. Ta je početná opravdu dost, jelikož v této nemovitosti bydlí muž se ženou, kteří mají dohromady 7 dětí. Je tedy jasné, že rekonstrukce musela brát v potaz i tyto potřeby.

Nový obývací pokoj

Vše začalo v obývacím pokoji, který je místem, kde se početná rodina pravidelně schází. Nyní vypadá tato místnost podstatně moderněji a dokonce vypadá i podstatě větší. Z původní sterility najednou sálá teplo domova. A to hlavně díky skvěle ladícímu vybavení a krbu.

Obnova kuchyně

Kompletní rekonstrukce byla také spojena s vylepšením stávající kuchyně. Ta byla nejenom stará na pohled, ale celkem nepraktická pokud jde o vaření. Odborníci dokázali dokonale využít dostupný prostor po stránce praktické a také mu nezapomněli dát opravdu stylový moderní vzhled. Součástí kuchyně je navíc i jídelna, která na ni přímo navozuje a umožní obyvatelům bez problémů stolovat pohromadě.

Rekonstrukce koupelny

Kompletní rekonstrukce se dotkla také koupelny. Už ta původní byla celkem prostorná, což bylo velké plus. Bylo proto třeba zlepšit její praktičnost a dát důraz na vzhled. A to se povedlo. Dominantou koupelny se tak stal povedený sprchový kout, stejně jako protější stěna s velkým zrcadlem a hned dvojicí umyvadel.

Vylepšení ložnice

Jsou to ale i soukromé pokoje, které bylo nutné náležitě vylepšit. Jde především o soukromé pokoje dětí, ale i o ložnice jejich rodičů. Ti si každý den užívají vytouženého odpočinku po náročném dni a tak bylo jasné, že i tyto místa musela projít proměnou, aby si zde mohl pár užít konečně klidu v příjemném prostředí.

Myslelo se na vše

Nejenom místa, kde se přebývá. Rekonstrukce se dočkaly i další prostory, jako je třeba technická místnost a garáž. Na ty se v mnoha nemovitostech zapomíná, ale realita je taková, že bez nich by jakákoliv nemovitost nemohla nikdy fungovat.

Fotografie: Hgtv

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]