Krásná usedlost nabízí maximální pohodlí pro život. Uvnitř naleznete úžasný dřevěný interiér

Podívejte se na nádhernou rezidenci v Kanadě. Kanadské domy jsou typické svou velikostí, velkými pozemky a rodinnou stavbou, často vhodnou i pro několik generací. Přesně tuto srdečnou, přátelskou atmosféru představuje tato rezidence z roku 1979, která nabízí kouzelný interiér, několik prostorných ložnic a obytné prostory, díky kterým se budete chtít setkat s majiteli a strávit u nich pár příjemných chvil.

Fotografie: Tom Donovan & Benoît Cyr

Okouzleni budete už při vstupu

Při vstupu předním vchodem vás ihned upoutá několik detailů. Na první pohled si všimnete krásného centrálního schodiště, které rozděluje otevřený prostor na dvě části. Stejně tak nepřehlédnete ani velké odhalené trámy u stropu.

Fotografie: Tom Donovan & Benoît Cyr

Na jedné straně otevřeného prostoru se nachází hezký obývací pokoj s krbem na dřevo, zatímco na druhé straně najdeme velkou místnost zalitou světlem, která se využívá jako sekundární obývací pokoj, rodinný pokoj nebo kancelář.

Fotografie: Tom Donovan & Benoît Cyr

Pohodlné posezení u jídla

Jídelna s kuchyní sdílejí jeden menší prostor, který je doplněný dřevem a dvěma vestavěnými příborníky. Kromě toho jsou tu také dvojité dveře, které vedou na přilehlou terasu.

Fotografie: Tom Donovan & Benoît Cyr

Kuchyně byla nedávno rekonstruovaná. Působí velmi elegantně, a to díky dřevěným skříňkám a žulovému pultu. Najít zde ale můžeme také centrální ostrůvek, ke kterému jsou připojeny dvě barové židle.

Fotografie: Tom Donovan & Benoît Cyr

V přízemí se kromě již zmíněných místností nachází také jedna z koupelen. Stejně jako kuchyně, i koupelna je vkusně zrekonstruovaná a pyšní se moderní prosklenou sprchu s keramickým obkladem uvnitř.

Fotografie: Tom Donovan & Benoît Cyr

Je zde také toaleta, moderní hranaté umyvadlo a skříňka z tmavého dřeva, která funguje jako úložný prostor, ale také jako optické rozdělení koupelny s toaletou.

Naplno využití první patro

Nikoho to nepřekvapí, ale v prvním patře se nachází tři ze čtyř ložnic a koupelna. Tento dům má přitom celkem čtyři. Hlavní ložnice je velmi prostorná a elegantní, mansardový strop je pokrytý dřevěnými lamelami a podlaha je z tvrdého dřeva. Mimo manželské postele tu najdete také prostorou šatnu.

Fotografie: Tom Donovan & Benoît Cyr

Kromě hlavní ložnice jsou tu ještě dvě menší. Velikostně jsou ideální pro dětské pokoje, pokoje pro hosty, anebo dokonce pro domácí kancelář.

Poslední ložnice se nachází v suterénu, a to společně s obrovským rodinným pokojem s posezením a velkou knihovnou. V Čechách nejsou příliš běžné obydlené suterény. V Kanadě jde o naprosto běžný jev, protože lidé chtějí budovu využít na maximum.

Fotografie: Tom Donovan & Benoît Cyr

Úvodní Fotografie: Tom Donovan & Benoît Cyr