Luxusní kuchyně světových celebrit – mrkněte, v jaké kuchyni připravuje jídlo Julia Roberts či Naomi Watts

Některé kuchyňky jsou opravdu pastvou pro oko a člověk aby se pomalu bál v takové něco uvařit. Vypadají jako vystřižené z prestižních magazínů o bydlení, přesto plní svou funkci na 100 %. Společně se dnes podíváme na kuchyně některých hollywoodských hvězd. Máte se opravdu na co těšit. Připravte se, prohlídka může začít.

Jak jste patrně podle fotografie poznali, kuchyně na úvodním obrázku nepatří nikomu jinému, než Kourtney Kardashian. 

Julia Roberts

Byt této známé a oblíbené herečky vychází na více než 4,5 milionu dolarů a samozřejmě v něm nechybí elegantní, vzdušná, otevřená kuchyň. Zařízená je kompletně z nerezové oceli a moderně. Nechybí černá a bílá barva, která je velmi oblíbená.

Naomi Watts

Naomi se svým manželem umožnili v New Yorku reportérům nahlédnout do jejich nádherného apartmánu. Herečka si pravděpodobně potrpí na retro, protože kuchyně nese právě tyto prvky a opět nechybí černá a bílá.

Oprah Winfrey

Známá americká herečka, vydavatelka časopisu a moderátorka vlastní kuchyni, která volá po hostinách. Oprah je známá především svou vášní pro lanýže a chai čaj, kdo ví, kde přesně je ukrývá.

Denise Richards

Tak toto je opravdový ráj hospodyněk. Tato úžasná kuchyně herečky a ex manželky Charlieho Sheena je vybavená dokonce i troubou na pizzu. Hodnota paláce v Hidden Hills dosahuje závratné částky 7,75 milionu dolarů a mimo jiné má také degustační místnost s tepelně regulovatelnými policemi na víno.

Sean Penn

Ať si neprohlížíme pouze kuchyně dámského osazenstva, mrkneme také na kuchyně některých slavných mužů. Jedním z nich je Sean Penn. Jeho vila v hodnotě 6,55 milionů dolarů disponuje prosvětlenou a velmi prostornou kuchyní se zelenými dlaždičkami a středovým ostrůvkem.

Tom Cruis

Dalším mužem, který se může pochlubit skutečně luxusní kuchyní je Tom Cruis – hvězda akčních filmů. Kuchyně je rustikální v italském stylu – vybavená veškerými spotřebiči, za které by se nemusel stydět leckterý světový šéfkuchař. Kdo ví, zda to jde Tomovi v kuchyni stejně tak dobře, jako na silnicích.

Obrázky: people.com