Malá chata je ideálním místem, kam vyrazit odpočívat od ruchu velkoměsta

Únik od ruchu velkoměsta a stresu dnes hledá stále více lidí. Jednou z možností, kam mohou vyrazit, je i tato malá chata. Příjemně vypadající nemovitost uprostřed přírody. Na první pohled vypadá jako obyčejná chatička, ale když se na ní zaměříme blíže, tak zjistíte, že nabídne hned několik unikátů.

Zajímavá lokalita

To první, čím tato malá chata rozhodně nadchne, to je lokalita, ve které se nachází. Pokud něčím zaujme, tak je to rozhodně krásná okolní příroda. Kombinace stromového porostu, kombinace luk a také vodní plochy je něco, co musí uklidnit každého. Stačí pár minut na tomto místě a každý jistě zapomene na ruch velkoměsta a stres, který je s životem v něm spojený.

Téměř čtyřicet metrů čtverečných

I když na první pohled vypadá tato malá chata skromněji, je třeba říci, že nabídne plochu o velikosti 37,2 metrů čtverečných. A to je celkem dost, když vezmeme v potaz, že takto velké nejsou ani některé byty. Tím se stává skvělým místem pro odpočinek nejenom pro jednotlivce a páry, ale klidně sem může na víkend, nebo i na prázdniny v přírodě vyrazit třeba i celá rodina.

Dominující obývací pokoj

Jasným dominantním místem, které zabírá i nejvíce podlahové plochy, je obývací pokoj. Ten však není jediným pokojem v interiéru. Dále je tu pochopitelně i plně vybavená kuchyně, dále je tu koupelna s toaletou a zapomínat nelze ani na místo na spaní. A kam se do tak malého prostoru vše vejde? Je to jednoduché. Chatka totiž využívá také podkroví, které velikost vnitřního obytného prostoru prakticky rozšiřuje.

Je velmi útulná

Především díky přírodním materiálům v podobě dřeva, ale i díky velkým skleněným plochám, které zajistí dostatek světla, působí tato nemovitost pro rekreaci velmi útulným dojmem. Ten napomáhá vytvářet i již zmíněné okolí, kterého si lze užívat jak z interiéru, tak si ho lze dokonale užívat třeba i při posezení, nebo například při grilování na terase.

Fotografie: Olympic View Cabins, [geocookie]

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]