Plovoucí dům páru šetří vrásky i peníze. Interiér je vkusný a plný charakteru

Fotografie: HenSti / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Zatímco mnoho lidí sní o svém vlastním dokonalém domě, jeden neobyčejný pár se rozhodl postavit si něco úplně jiného – vlastní hausbót.

Mladý pár šel proti proudu, a to doslova. Místo klasického domečku či bytu si vytvořil vlastní hausbót a žije na vodě. Ve svém plovoucím domě pár dokázal vytvořit prostor, který překvapí a uchvátí. Bez ohledu na to, zda jde o ložnici, kuchyň nebo obývací pokoj, každý kousek je pečlivě promyšlený a přizpůsobený omezenému prostoru. Ačkoli jsou plochy menší než v běžných domech, vnitřek je elegantní, vkusný a plný charakteru.

Ekonomicky výhodné bydlení?

Nápad postavit plovoucí dům se stal skutečností, ačkoli se jednalo o neobvyklou volbu. Pár však překonal očekávání a vytvořil prostor, který si může závidět nejedna pozemská nemovitost. Není pochyb o tom, že plovoucí dům je opravdovou raritou a zaujme mnohé. V dnešní době, kdy jsou ceny nemovitostí v nejznámějších městech doslova astronomické, je jejich volba nejen unikátní, ale také ekonomicky výhodná.

Vždyť kdo by nechtěl mít svůj vlastní malý ráj na vodě? Pár nám ukazuje, že život v plovoucím domě může být dobrodružný, pohodlný a hlavně cenově dostupný. To je jeden z faktorů, který mladý pár přilákal k hausbótu. Jejich příklad může inspirovat mnoho mladých lidí, již touží po svobodě, dobrodružství a nestandardním životním stylu.

Inspirující video

Díky tomuto ohromujícímu videu můžete nahlédnout do jejich úžasného světa a ocenit mistrovskou práci, kterou do svého plovoucího domu vložili. Jejich prostor je elegantní i vkusný a vyzařuje z něj útulnost. Ať už se jedná o moderní ložnici, stylovou kuchyň nebo útulný obývací pokoj, každý detail je pečlivě promyšlený a přispívá k celkovému pocitu komfortu.

Dnešním dnem můžete prozkoumat svět tohoto neuvěřitelného plovoucího domu a nechat se inspirovat. Pár ukazuje, že není třeba být vázaný na pevnou půdu, abyste se cítili jako doma. Vše, co potřebujete, je odvaha, kreativita a schopnost najít rovnováhu mezi stylem a funkčností.

@adam.floatinghome

Walkthrough of our 59ft Narrowboat Home #smallspaceliving #narrowboat #hometour #fyp

♬ day off – softy

Zdroj: Virali

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]