Mobilní dům, který se stal hitem pro svou cenu, vzhled i praktičnost

Pod pojmem mobilní dům si lze představit skutečně ledacos. Tato nemovitost se všem běžným trendům vymyká. Jasně ukazuje, že i když jde dům jednoduše zapřáhnout za auto a na vleku odvézt, nemusí majitel nijak snižovat své standardy na své bydlení. I proto se nemovitost stala velkým unikátem.

Dokonalý vzhled

Pokud vám vždy přišel běžný mobilheim až příliš nevzhledný, není třeba zoufat, že neexistuje nic jiného. Tento mobilní dům je pravým opakem. Už z vnějšku je jasně vidět jeho krása, protože je zajímavě obložen cedrovým dřevem, které kombinuje bílé a také přírodní odstíny. Takto je obložený také interiér, což v každém vyvolá velmi příjemný pocit.

Dostatek místa i díky patru

Vypadá poměrně malý, zvláště proto, že je postaven na běžném vleku. Když ale začneme důkladnou prohlídku a začneme také počítat, tak tento mobilní dům nabídne přesně 330 čtverečných stop prostoru. A to rozhodně není málo. I díky patru je všude dostatek místa a uvnitř najdeme všechny klasické místnosti, jako je tomu ve všech dnes běžných bytech.

Dá se koupit na klíč

Nejde o dílo někoho, kdo si postavil mobilní dům svépomocí. Tento se dá koupit, a to takzvaně na klíč. Ani jeho cena není rozhodně až tak přehnaná, zvláště když vezeme v potaz jeho klady a to, že získáváte zcela vybavenou nemovitost. Ten na který se díváte stojí 69 000 dolarů, což je sice vyšší, ale rozhodně ne nijak přemrštěná suma.

Žije se v něm dokonale v létě i v zimě

Součástí domu je také klimatizační jednotka. Ta se v létě postará o to, aby zde byla příjemně nízká teplota bez ohledu na to, jak je venku. A jak je to v zimě? Přesně naopak. Dnešní moderní klimatizace jsou vlastně tepelná čerpadla, a tak se dá touto jednotkou i jednoduchým způsobem vytápět. To znamená také jistotu nemalých úspor za energie. I to je kladný unikát.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]