Moderní mobilní dům, který nabízí luxus a pohodlí

Mobilní dům byl postaven na klasickém vleku, díky čemuž ho lze přesunout v podstatě kamkoliv. Na rozdíl od různých obytných v tomto případě skutečně mluvíme jenom o nemovitosti jako takové. Zapřáhnout vlek totiž může přijet jakékoliv auto, které dům, převeze tam, kam si majitelé jenom přejí a kde to umožňují zákony.

Malý, ale velmi zajímavý

Už to, že stojí na vleku dává jasně tušit, že tento mobilní dům nebude nijak velký. Je ho rozměry jsou 26′ x 8.5′, což však jednotlivci, ale i páru může plně dostačovat. I když neohromí velikostí, ohromí svým vzhledem. Díky použitému dřevu z něho dýchá rustikální styl, který je však poměrně zajímavě narušován velkými skleněnými výplněmi a dále klasickými okny.

Něco je uvnitř, něco je venku

Poměrně zajímavý je celkový koncept domu, který rozhodně neslouží jenom k bydlení. To je sice základ, ale jelikož jsou jeho majitelé aktivními sportovci, tak jim jejich mobilní dům slouží i jako tělocvična. Primárně na crossfit, ke kterému zde najdou jak dostatek prostoru, tak třeba i činky a další vybavení. To další se nachází také vně. Na mysli máme především jednoduchou, ale stylovou sprchu.

K dispozici jsou dvě patra

I přes jeho nízkou velikost je třeba říci, že uvnitř to rozhodně nepůsobí stísněným dojmem. Je zařízený prakticky, ale zároveň útulně. A jeho výška dává tušit, že nechybí ani patro, které využitelnost podstatně zvyšuje. Díky velkým skleněným plochám a také díky oknům je všude dostatek denního světla, které nejenom pozitivně ovlivní lidskou psychiku, ale interiér také opticky zvětšuje.

Za zajímavou cenu

Tento mobilní dům by dost možná mohl vyřešit současnou krizi na trhu nemovitostí. A to pro svou cenu. Ta je 89 500 amerických dolarů. Možná si říkáte, že je to celkem dost, ale faktem je, že k máte k dispozici hotovou zařízenou nemovitost, se kterou můžete kdykoliv kamkoliv přejet. A to ve velikosti, kterou mnohdy nemá za stejnou cenu ani byt v celé řadě lokalit.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]