Opustil klasický domov a pořídil si útulný mobilní dům

Mobilní dům může být také stylový a útulný. Tento je toho důkazem. A dokonce má i své jméno, které zní Lykke. Toto pro mnohé zcela neznámé slovo je dánským výrazem pro štěstí. A právě toho má majitel dané nemovitosti více než dost, jelikož si konečně mohl začít plnit svůj sen.

Má dokonce i podkroví

I když se to na první pohled nezdá, jeho mobilní dům má dokonce i podkroví. I díky tomu je celková obytná plocha příjemných 24 metrů. To často nemají ani běžné byty. Díky tomu rozhodně netrpí klaustrofobií a jeho nemovitost nabízí dostatek prostoru tak, jak potřebuje. Nechybí zde kuchyně, obývací prostor, toaleta, stejně jako ložnice, která je právě v prvním patře.

Zajímavé barevné provedení

Kdokoliv jeho mobilní dům navštíví, doslova mu závidí to, že je jeho bydlení tak útulné. To je dáno nejenom použitým vybavením, ale také materiály a hlavně barvami. Přírodní dřevěný odstín se zde mísí s jeho tmavými nádechy. Do toho se přidávají také odstíny modré, které obecně navozují pocity celkové pohody a klidu.

S důrazem na praktičnost

Bylo jasné, že při vybavení domu muselo mít vše své místo a mnoho věcí tak muselo být tvořeno doslova na míru. Příkladem jsou třeba vestavěné skříně, nebo unikátní jednoduchá sprcha vně objektu, nebo také šikovně umístěná pračka přímo pod schodištěm. Nechybí ani správně umístěná okna, která dovnitř pouští dostatek světla a zároveň stále zajišťují potřebné soukromí.

I jako dům se základy

Unikátní je tento mobilní dům také v tom, že umožní svému majiteli jednou přece jenom zakotvit. I když klasicky je jeho součástí konstrukce na kolech, není vždy nezbytná. Ty se dají odstranit a dům se usadí na zem tak, jako jakákoliv jiná standardní nemovitost. Dobrý zpráva pro toho, kdo už si našel místo, kde se chce usadit v podstatě trvale.