Nechte se inspirovat krásným srubem, který svým majitelům nabízí maximální komfort a venkovní bazén

Fotografie: Pixabay

Co si představíte pod pojmem srub? Dřevěnici na okraji lesa? To už dávno neplatí, sruby jsou vhodnou alternativou nejen k víkendovým chatám, ale také klasickým domům k celoročnímu obývání. Přesně takový srub se naskýtá zájemcům v idylické lokalitě Sainte Adèle v Laurentians v Kanadě.

Nabízí luxusní vybavení včetně velkého venkovního bazénu na terase s výhledem do blízkých kopců. Elegantní dřevěné provedení doplňuje kámen, který dodává stavbě patřičný styl a příjemně zapadá do okolní přírody.

Oáza klidu

Při výběru lokality je důležité vybrat takovou, která nabízí klid a možnost být součástí přírody. To se u této nemovitosti povedlo na výbornou, protože jí obklopuje nádherná quebecká divočina a pozemek s výměrou 4650 m², nadto stavba stojí na kopci s pohledem do krajiny.

Čerstvý horský vzduch si tak můžete užít celoročně nebo využít nemovitost rekreačně během prodloužených víkendů či vánočních svátků, kdy odjedete z ruchu velkoměsta do překrásného klidu.

Klasický styl s moderními prvky

Tento srub byl postaven v roce 1976 v klasickém stylu, ale v pozdějších letech byl doplněn o moderní prvky tak, aby vyhovoval způsobu života 21. století.

V domě se nachází 4 ložnice a 3 koupelny, aby majitelé mohli trávit čas se svými přáteli. Velká elegantní jídelna s tradičním provedením trámů na stropě slouží na pohoštění hostů, ale poskytuje také překrásný pohled do okolní krajiny, snídani si lze ale připravit také v kuchyni a sníst v menším jídelním koutě, který na moderně vybavenou kuchyni navazuje. Právě z jídelního koutu je dobře vidět bazén zasazený do venkovní terasy.

Hlavní ložnice v přízemí, pro hosty v patře

Prostorná hlavní ložnice s roubeným stropem se nachází v přízemí, přilehlá koupelna v elegantním rustikálním vzhledu je včetně sprchového koutu.

Do ložnic hostů se musí vystoupat po dřevěných schodech a mají obdobný rustikální styl. Všechny mají přístup na dlouhý balkon s výhledem na dvorek. V blízkosti ložnic je krásná koupelna s keramickou sprchou.

Posezení v obývacím pokoji nebo v herně

A kde lze s hosty posedět? V přízemním rodinném pokoji, který je obrovský a nalézá se v něm oboustranný kamenný krb, který zatepluje celý prostor včetně herny s kulečníkem.

V létě se s hosty lze naopak přesunout pod zastřešenou terasu, do altánu, případně posedět u jezírka či bazénu, nechybí samozřejmě ani wellness zóna. To vše za 699 tisíc dolarů.