Zručný otec přestavěl starou garáž na luxusní domov pro svého syna. Unikátní bydlení nabízí naprosto vše

Fotografie: Depositphotos

Muž nechtěl, aby se jeho syn zadlužil kvůli bydlení. Raději přestavěl starou garáž, která splňuje všechny jeho potřeby a zároveň je stylová.

Kvůli předraženým nájmům se lidé často uchylují do něčeho vlastního, co by mohlo být v jejich cenové relaci. Někteří mají dokonce takový nápad, že předělají starý prostor, jenž původně nesloužil k obývání, na nový domov. Je to efektivní řešení, jak se vyhnout bydlení na hypotéku. Stejně jako u této úžasné přestavby staré garáže.

Proměna garáže na nový domov

Muž se rozhodl pro svého syna předělat starou nevyužívanou garáž na nový domov. Chcete-li obývat tak malé místo, a přesto v něm najít nejen pohodlí, ale i praktičnost, chce to důkladné plánování. To se u tohoto projektu rozhodně povedlo. Vyzdvihuje několik designových možností a chytrých řešení, díky nimž je prostor pohodlný a zároveň stylový, aniž byste museli utrácet velké peníze.

V kuchyni najdete kompaktní a funkční kout, kde jsou uloženy malé, ale účinné spotřebiče, jak uvádí web HomeHacks. Najdete zde i víceúčelový nábytek, jako je stůl, jenž slouží zároveň jako jídelní. Ložnice je navržena s ohledem na využití prostoru. Do pokoje se vejde manželská postel a nad ní vznikl další úložný prostor. Rekonstrukce dala vytvořit novému prostoru, který může sloužit jako nový domov, ale i jako krátkodobý pronájem nebo Airbnb služba.

Se ztrátou domova se matka poprala obdivuhodným způsobem. Pro sebe a dceru si postavila dřevěný domek

Bydlení splňuje všechny potřeby

Není zde nic, co by vám k životu mělo chybět. Renovace je uzpůsobena tak, aby splňovala specifické potřeby syna majitele, hladce také spojuje funkčnost a styl. „Toto je pravděpodobně nejlepší garážová přestavba, jakou jsem kdy viděl. Nejlépe promyšlené a zároveň kvalitní. Skvělá práce,“ napsal jeden z uživatelů internetu pod video na youtubovém kanálu HerHomeReno.

Další pozitivní reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Je jasné, že tatínka velice baví projektovat a realizovat své nápady. Nikdy byste nepoznali, že se jednalo původně o garáž, dokud by vám to někdo neřekl. Rekonstrukce starých garáží jsou velice oblíbené, i my jsme o nich již několikrát psali na BydlímeÚtulně. Tito manželé vytvořili z garáže nový domov babičce, které se nápad nejdříve zdál nemožný.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*