Nenápadný dům, který pochází z roku 1948, má krásný rustikální interiér

Mnoho lidí při hledání toho správného stylu pro své bydlení volí takzvaný rustikální interiér. Tedy vzhled, který má naznačit, že vybavení není moderní, ale spíše starší. Několika úpravami klasického nábytku není problém tohoto vzhledu docílit. Anebo je tu druhá možnost. Najít nemovitost, kde je rustikální interiér proto, že jde o původní vybavení. Jako v případě této nemovitosti z roku 1948.

Dům prošel rekonstrukcí

Je třeba říci, že tento dům sice pochází už z roku 1948, ale před více než deseti lety prošel rekonstrukcí. Ta byla zaměřena primárně na zlepšení jeho technického stavu, aby mohl několik dalších desítek let bez problémů sloužit svému účelu. Rekonstrukce však nijak výrazně nezměnila nádech vnitřních prostor a tak rustikální interiér zůstal i nadále zachovaný.

Nenápadný a schovaný

Unikátem této nemovitosti je také to, že je poměrně nenápadná. Nejde o žádné velké opulentní sídlo, ale o celkem malý dům na rozsáhlém pozemku, který je plný zeleně. Tato kombinace je k příjemnému a klidnému bydlení doslova jako stvořena. A proč to uvádíme? Jelikož tento dům je na prodej, za cenu 229 tisíc amerických dolarů.

Jako by se nic nezměnilo

I když dům prošel v roce 2008 rekonstrukcí, tak jeho rustikální interiér zůstal i nadále zachován. To proto, aby odkazoval k minulosti daného domu a také proto, aby korespondoval s tím, jak vypadá z venku. Kdo vstoupí dovnitř, bude si připadat, jako by se skutečně ocitl v roce 1948, kdy byl tento dům postaven. Vše je zde vyvedeno v rustikálním stylu, který se k tomuto domu velmi dobře hodí.

Mnoho místa k bydlení

Na první pohled vypadá celý dům spíše jako malá nemovitost. Když se podíváte dovnitř, tak si naopak můžete připadat jako v obrovské rezidenci. Vliv na to má hlavně rozsáhlý obývací pokoj.

Ten je spojený s otevřenou jídelnou, na kterou následně navazuje kuchyně. Tento prostor rozhodně nijak stísněně nevypadá. Právě naopak.

Fotografie: Remax Quebec

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]