Netradiční leč velmi zajímavá využití pro nepoužívanou garáž

Vlastníte dům s garáží, ale automobil nemáte a nehodláte si jej ani pořizovat? Byla by velká škoda, aby garáž sloužila pouze jako skladiště zbytečností. Garáž může sloužit i docela jiným a zábavnějším účelům. Přinášíme vám inspiraci, jak z garáže vytvořit něco, co uvítá celá vaše rodina i přátelé.

Garáž lze využít k prostoru pro cvičení, malování, hraní her, přespání hostů, sledování filmů a mnoho dalšího. Jestliže máte v garáži skutečně jen staré krámy a nepořádek, zvažte její přeměnu na multifunkční místnost.

Milovníci party

Pokud patříte k těm, co rádi a často pořádají party, pak zkuste tyto dýchánky přesunout do této místnosti. Díky tomu si zachováte soukromí a klid. Uvítáte to i v situaci, kdy máte děti, které nebude rušit hudba a smích. Zábavu zkrátka přesunete sem. Znamená to garáž celou vyklidit, vyčistit a stylově zařídit.

Kuchyně

Máte zahrádku a poměrně často sklízíte plody své úrody, které následně zpracováváte? Proč si dělat doma nepořádek, když můžete garáž předělat na venkovní kuchyni. Hodí se jak pro zpracování úrody, tak pro zahradní oslavy s rodinou a přáteli. Takovou druhou kuchyni uvítají i ti, co mají v domě jen maličkou kuchyňku. Hlavní práci můžete provádět právě zde.

Posilovna

Rádi a často cvičíte? Pak garáž využijte k tomuto účelu. Vytvořte si fitness pokoj, kde můžete řádit mnohem víc, než doma, kde není jednak tolik místa, nemáte potřebný klid a nelze se tolik rozdovádět. Místo posilovny může garáž sloužit i jako taneční studio.

Klubovna a bar

Garáž můžete předělat ve vlastní klubovnu s barem, kde se můžete potkávat s blízkými přáteli. Místo do hospody budou chodit kamarádi na sklenku dobrého moku k vám.

Relaxační místo

Nemáte doma potřebný klid ani místo, kde by šlo zřídit relaxační místečko, třeba pro přečtení knížky či poslech hudby? Garáž je ideální místo, kam pověsit houpačku, přidat regály na knížky, stolek s gramofonem, křesílko, kobereček, polštářky a trochu zeleně. Získáte místo pro chvíle odpočinku.

Z nevyužité garáže lze prakticky vykouzlit cokoliv, co vás bude bavit a naplňovat. Jóga studio, ateliér pro začínající i pokročilé malíře, hudební studio a mnoho dalšího…

Fotografie: Itl, Pinterest, Refreshrenovations