Neuvěřitelně zrekonstruovaná soukromá rezidence, která drží krok s tradiční architekturou! Sen zde bydlet

Určitě už jste někdy viděli dům, který absolutně nezapadal do krajiny a ačkoliv mohlo jít o finančně velmi nákladný dům a svým způsobem luxusní a krásný, vypadal v krajině jako pěst na oko. Existují lidé, kteří mají představu o tom, jak bude vypadat jejich dům snů, ale už nepřemýšlí, jak bude ladit s krajinou a okolními domy. To určitě není případ domu, který vám dnes představíme.

Jedná se o soukromou rezidenci ve Štýrsku, v jihovýchodním Rakousku, o čemž svědčí i nádherné kopce, které charakterizují krajinu, kterou je dům obklopen. Projekt byl navržen v roce 2015 společností Gangoly & Kristiner Architekten, rakouskou architektonickou firmou s kancelářemi ve Vídni a ve Štýrském Hradci.

Penzion s bazénem a wellness

Exteriér

Tento dům, ačkoliv je moderní a splňuje veškeré požadavky moderního bydlení, připomíná svým vzhledem stodolu, čímž si zachovává architektonické tradice oblasti. Komplex se skládá z hlavního domu a čtyř přístavků, které byly kdysi farmářskými budovami. Hlavní budova byla přeměněna na obytnou, zatímco co stará stodola slouží nově jako garáž a úložný prostor. Zbývající budovy, které byly dřív používány k výrobě a skladování vína, byly zrekonstruovány a nyní slouží jako penzion s bazénem a wellness vybavením. Co na to říci? Skutečně dům snů. Krásný dům v překrásné krajině.

Prostorná koupelna

Interiér

Interiér budovy se mísí s moderním designem a rustikálními prvky, což vytváří úžasnou, pohodovou a inovativní atmosféru. Luxusní dekorativní doplňky, včetně vkusných uměleckých děl dodávají domu pocit vyrovnanosti. Díky přítomnosti skla se dostává do domu dostatek denního světla a navíc to umocní kontakt s okouzlující přírodou. Atmosféra venkova je tak ještě umocněná. Interiér je zařízen minimalisticky a přitom absolutně nepůsobí nezabydleným a sterilním dojmem – ba právě naopak.

Méně znamená více

Obrázky: homedsgn.com