Obyčejné nákladní auto skrývá tajemství, útulný interiér určený k bydlení

Na první pohled vypadá jako obyčejná nákladní auto. Skrývá toho ale mnohem více. Dokonale a prakticky zařízený interiér. A to by čekal málokdo. V něm bydlí ​​Iona Stewart a Martin Hill, kteří milují volnost a cestování a tak potřebovali něco, kde mohou bydlet a s čím mohou cestovat.

Místo nákladu klasický byt

Ve stejných nákladních autech, které pár koupil, se přepravuje zboží různého druhu. Oni zde ale nic nepřepravují, jelikož to, co zde vozí, je jejich byt. Samotný nákladový prostor je plně vybaven tak, jako by to byla klasická nemovitost. Když to někomu řeknou, tak jim nevěří. Až když je nechají nahlédnout do netradičního interiéru, tak uvěří.

Je v něm vše

Celkem má jejich nákladní auto délku 8,5 metrů, což je rozměr, který je pro mnohé celkem omezující. Mladý pár se s ním však dokázal celkem dobře vypořádat a využil ho do poledního centimetru. A díky tomu můžeme také říci, že uvnitř opravdu nic nechybí. Z původně nákladového prostoru vzniklo bydlení, které je naprosto plnohodnotné. Je zde kuchyně, obývací pokoj, dále nechybí ložnice a samozřejmě i koupelna. To vše v náklaďáku.

Nejenom prostorné, ale i útulné

Díky využití každého centimetru místa může jejich domov nabídnout unikátní prostornost. Oni ale chtěli, aby také dobře vypadal. A to se jim také dokonale povedlo. Stačí do interiéru nahlédnout a už poznáte, jak dokonale útulně může vypadat. Lépe, než celá řada klasických domů nebo klasických bytů.

Mohou bydlet kdekoliv

A to poslední pozitivum, které jsme doposud nezmínili? Jejich celý byt, nebo chcete-li dům je součástí náklaďáku. A tak mohou bydlet v podstatě kdekoliv. Stačí jenom usednout za volant, nastartovat a spolu se svým domem vyrazit vstříc dobrodružství a také vstříc novému místu.

Fotografie: Iona Stewart, Martin Hill

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]