Originální podzimní dekorace zkrášlí vaši zahradu i domácnost. Vyrobit je zvládne úplně každý

Fotografie: Pixabay

Podzim je pro mnoho lidí to nejkrásnější období. Je to především proto, že ze stromů opadavé listí, které hraje všemi barvami. I vy si můžete svoji zahradu a okolí domu vyzdobit červenými, oranžovými, žlutými nebo fialovými odstíny. Použít je můžete i na verandu nebo balkon.

Použijte přírodní materiály, stačí procházka lesem

Na podzim nám příroda dává například nádherně zbarvené květiny, například jiřiny, astry nebo chryzantémy. Využít můžete i ovoce a bobule, které vám ozdobí byt nebo dům. V obchodech najdete také ozdobné dýně, vyzkoušet můžete lískové ořechy nebo listy, šišky, kaštany nebo žaludy.

Fotografie: Pixabay

Pokud chcete ozdobit verandu nebo balkon, využít můžete skleněné nádoby a v nich svíčky. Hodně oblíbené jsou malé lucerny nebo světla. Při podzimním večeru si tak můžete odpočinout s teplým čajem nebo svařeným vínem.

Vchodové dveře si můžete ozdobit věncem z přírodních materiálů jako jsou sušené květiny, ořechů, žaludů nebo šišek. Tyčinky skořice zase pomohou k příjemně voňavé atmosféře.

Fotografie: Pixabay

Inspiraci hledejte v časopisech a na internetu

Pokud byste rádi svůj byt či dům ozdobili v podzimním stylu a nevíte jak na to, vyzkoušejte osvědčené tipy.

Vyrobit si můžete nejen něco do bytu, ale zkuste vytvořit také něco pro zvířátka. Nejjednodušším výrobkem bude krmítko pro ptáčky. Můžete ho vyrobit pomocí dýně nebo udělat podzimní věnec a do něj zavěsit několik lojových koulí.

Součástí podzimu je také dlabání dýní. To ocení hlavně děti, pro které to bude skvělá zábava. Vyrobit si můžete i krásné rámečky na fotografie. K tomu vám postačí nasbírané listí z různých stromů, které nalepíte na rámeček.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]