Oživte váš domov a změňte v něm stávající atmosféru díky těmto sedmi barvám

Nové a zajímavé barvy pro oživení vašeho domova 2
Nové a zajímavé barvy pro oživení vašeho domova

Na trhu se objevilo sedm nových barev, které jsou ideální pro ty, kdož chtějí přeměnit vzhled interiéru a současnou atmosféru. Všechny barvy jsou energické a navrženy tak, aby inspirovaly ty, co se barevných kreací nebojí. Od majestátní modré až po červenou či šedou. Barvy jsou to hezké a do každé místnosti přinášejí pocit spokojenosti. Posuďte sami.

1. Hobglobin

Ideální barva do ložnice, která evokuje přírodu. Zprostředkuje dokonalé spaní a příjemné sny. Tuto barvu skvěle doplní přírodní prvky, žlutá i červená.

2. Lady Bug

Perfektní barva, která podpoří dobrou náladu v kuchyni. Ať už u oběda s rodinou anebo skleničky vína s přáteli. Má nádech dobrodružství a nechybí ji elegance. Umožní světlému dřevu, aby vyniklo.

3. Bobble Hat

Tato barva se hodí do obývacího pokoje, protože je majestátní s bezkonkurenční hloubkou. Navíc je to barva odpočinková, skvělá k odpolednímu povalování na pohovce. Úžasně ji doplní zelené pokojové rostliny.

4. Flutterby

Je to ta světlá barva na stěně. Hodí se téměř všude a doplňovat nemusí jen zelenou. I když právě se zelenou ji to tak sluší. Pro svou univerzálnost ji můžete použít v jakékoliv místnosti.

5. Tick-Tock

Opět jde o světlou barvu, která, jak můžete na obrázku vidět perfektně slouží jako podklad pro odvážnější barvu. Je to měkký, nadčasový a nenáročný odstín. Hodí se do jídelny.

6. Delilah

Osvěžující barva inspirována 50.léty s kapkou nostalgie. Barva je ideální do koupelny a určitě ji budou slušet i další doplňující barvy.

7. Hippo Hooray

Tato středně šedá barva je velmi moderní a ideální do dětského pokojíčku v případě, že ji šikovně zkombinujete s jinou jasnou barvou.

Obrázky: housebeautiful