Poličky do kuchyně a jídelny – mají spoustu výhod. Víte, které to jsou?

I vy se řadíte k lidem, kteří se těší intenzivnímu využívání kuchyně? Nebo patříte k těm, kteří sice nevaří dnes a denně, zato si potrpí na pěkném vzhledu, doplňcích, estetice a útulnosti?

Police do kuchyně budou pro vás zaručeně tou správnou volbou. Umožní snadný a okamžitý přístup k surovinám a potravinám uskladněných ve stylových dózách, které lahodí oku. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou.

Kuchyňské poličky byly ještě do nedávna vnímané pouze jako praktická součást úložných skřínek. Momentálně však hrají prim a jsou důležitou součástí kuchyňského nábytku.  Velmi často nahrazují horní skřínky, které jsou otevřeným odkládacím prostorem. Tím vypadá kuchyň volněji, otevřeněji, útulněji a nepůsobí utlačeným dojmem.

Proč poličky a ne horní skřínky?

  • Cenově vás taková kuchyně vyjde mnohem levněji
  • V interiéru působí vzdušněji a prostorněji
  • Jsou trendy a umožňují dát vyniknout dekoracím a pěknému nádobí
  • Díky doplňkům a dekoracím dosáhnete originality, útulnosti a romantiky
  • Okamžitý přístup ke všemu, co potřebujete
  • Hodí se jak do moderní, tak do venkovsky laděné kuchyně či vintage stylu

Police do kuchyně i jídelny

V kuchyni nabídnou police prostor pro stylové nádobí, které je neodmyslitelnou součástí kuchyně. Proč schovávat pěkné nádobí, mlýnek, kávovar a jiné pomocníky, když mohou jít hezky vidět a barevně doplnit stávající vybavení. Ne vždy je místo pro tyto pomocníky na pracovní desce.

V jídelně zase můžete mít po ruce jídelní soupravu, ale i vázu s květinami, kořenky, dochucovadla nebo jen rámečky s fotografiemi. Tak či onak díky policím si nejen zpříjemníte pobyt v jídelně, ale budete mít vše potřebné po ruce. Zraku přístupné jídelní servisy se vracejí na scénu tak, jako tomu bylo za dob našich babiček. Malované hrníčky nebo moderní talířová souprava jsou pastvou pro oko. Tento trend se opět vrací do módy.

Obrázky: houzz, argileo