Prarodiče postavili pro svou vnučku zahradní domeček ve stylu Harryho Pottera

Fotografie: Depositphotos

Své milované vnučce prarodiče postavili velmi originální zahradní domek, který jako by vypadl z filmů o Harrym Potterovi. Výsledkem okouzlili nejen svou vnučku.

Příběh Harryho Pottera si již při svém vydání získal řadu fanoušků, která dodnes neustále roste. Estetikou filmů o tomto čaroději se inspiroval tento pár, jenž na zahradě postavil své vnučce originální zahradní domek. Konečným dílem vzbudil obrovské nadšení nejen u své vnučky, ale také u fanoušků Harryho Pottera po celém světě. Původní dárek vnučce se stal oblíbenou atrakcí celé rodiny. Svůj volný čas u prarodičů tráví nejen malá fanynka Harryho Pottera, ale i její rodiče, kteří s ní lásku k čarodějnickému světu sdílejí.

Velký zahradní domek, malý dům

Namísto obyčejného zahradního domku se prarodiče rozhodli postavit pro svou vnučku na zahradě menší dům. Celková rozloha tohoto domu je 32 metrů čtverečních a nachází se v něm ložnice, kuchyň, elektrický krb a hřiště. Exteriér domu byl navržen podle jednotlivých domů a staveb z Harryho Pottera, proto zde nesmí chybět typická věž Bradavického hradu, nástupiště 9 ¾ nebo Ollivanderův obchod s hůlkami.

Dokonalý dům pro děti

Přestože je dům téměř zařízen k opravdovému bydlení, je jeho vybavení zaměřeno na potřeby aktivních dětí. V zadní části domu se nachází houpačky. Uvnitř je tajná skluzavka vedoucí z druhého patra dolů a trampolína. Prosklený most umožňuje propojení části domu s věží a pod ním je taktéž zavěšená houpačka. I doplňky v interiéru co nejvíce odráží styl Harryho Pottera. Proto uvnitř najdete třeba křeslo ve tvaru sovy Hedviky, baziliška, násady na košťata, a dokonce místnost pod schody, kde Harry Potter vyrůstal. Nejen děti si zde přijdou na své.

Chtěli pro vnučku místo na hraní

Původním plánem rodičů a prarodičů malé fanynky bylo vytvořit příjemné a bezpečné místo na hraní, kde by holčička mohla trávit svůj volný čas. Nakonec se její prarodiče rozhodli do domu více zainvestovat a svěřili práci profesionálům. Ti se do toho opravdu obuli, a vzniklo tak dokonalé dílo. Všechny práce měla stavební firma hotové za pouhých šest týdnů. Celá rodina se teď může z tohoto díla těšit a užívat si společný čas hraním si na oblíbený kouzelnický svět.

Zdroj: Virali

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]