Přeměnil starou stodolu na překrásné sídlo v hodnotě několika desítek milionů korun. Sen, který se rozhodně vyplatil

Fotografie: S vědomím Rob Lond-Caulk

V dnešní době po celém světě stojí mnoho nevyužívaných budov, které se nakonec většinou rozpadnou. Jeden realitní agent se ale rozhodl, že jednu takovou starou budovu zrekonstruuje.

Kreativitě a fantazii se meze nekladou. Pokud chcete něčeho dosáhnout, stačí to navrhnout, naplánovat a jít dál za svým cílem. To je to, co jeden realitní agent, Rob Lond-Caulk, udělal, když si začal plnit své sny poté, co uviděl starou stodolu. Lond-Caulk se rozhodl pro kompletní rekonstrukci – a výsledek je velkolepý. Byl z toho tak nadšený, že budovu přeměnil na luxusní dům v hodnotě více než 1,3 milionu dolarů (více než 31 milionů korun).

Plán byl od začátku jasný

Lond-Caulk je uznávaný realitní makléř a spousta lidí si k němu chodí pro rady a nápady. A není se čemu divit. Když spatřil velkou polorozpadlou stodolu, hned měl v hlavě jasný plán, jak budovu zrekonstruovat a zužitkovat. Když později zveřejnil fotografie domu před a po rekonstrukci, sešlo se mnoho obdivu a otázek, jak se mu povedlo ze staré stodoly vytvořit tak krásné a velké sídlo.

S vědomím Rob Lond-Caulk

Velký dům nyní obsahuje hned čtyři obrovské pokoje, tři velké obývací pokoje, velký kinosál, gigantickou venkovní terasu a spoustu dalších vymožeností a vychytávek. Dům má dvě prostorná patra a rovnou dva balkony s docela pěkným výhledem. Jeho součástí je také velká uzavíratelná garáž a dvě zakrytá místa pro menší i větší vozidla. Komplex zaujímá obrovskou plochu a pohodlně by se do něj vešly dvě rodiny.

Interiér se těší velkému obdivu

Velký komplex dostal i svůj název. Nyní je znám jako „Starý obilný sklad“, což vyznívá poněkud zvláště, když dům nyní vypadá jako moderní sídlo. Spousta lidí je užaslá také díky dobře sladěnému interiéru domu.

Prostorná kuchyně je vybavena moderními vymoženostmi, jako je myčka, trouba nebo mikrovlnná trouba. Vše je již zabudováno mezi moderními skříněmi. V kuchyni se také nachází velká linka, ve které je zabudován elektrický sporák. Vše je sladěné do bílé a krémové barvy.

S vědomím Rob Lond-Caulk

V domě se nachází také pět velkých koupelen, které obsahují jak sprchový kout, tak i vanu. A nechybí ani ložnice, které jsou v domě celkem čtyři. Ty jsou dobře prosvětlené, takže je to ideální pro náročnější zájemce.

S vědomím Rob Lond-Caulk

Dům však ale není pro každého. Ačkoliv to dříve byla stará stodola, nyní je z ní luxusní sídlo, které není pro každého finančně dostupné. Je to však skvělý nápad a inspirace, jak obnovit staré a opuštěné budovy a přeměnit je na obyvatelné domy.

Zdroj: Idealista

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]