Půvabná chata s velkou terasou na samotě v lese nabízí veškerý komfort a zároveň soukromí

V kanadském Québecu se nabízí k prodeji překrásný domek, vyhlížející jako z pohádky. Leží v oblasti Saint Adéle a k pláži Rond Lake to bude mít majitel jen kousek. Nemovitost se prodává za 355 000 dolarů. Pojďte s námi zavítat na exkurzi.

Skvělá lokalita a všudypřítomná zeleň

Útulně vyhlížející dům se nachází uprostřed blahodárné kanadské přírody, což mu přidává jednoznačně na atraktivitě. Výhodná je však i lokalita, která vybízí jak k pěší turistice, tak i k cyklistice, plavání, nebo jakýmkoliv zimním sportům.

Budoucí majitel se může těšit na opravdu velký pozemek, který k domu náleží. Jeho rozloha čítá necelých 1133 metrů čtverečních. Fascinující je i prostorná dřevěná terasa v zadní části domu, kde je možné se kochat okolní zelení a relaxovat s rodinou, či přáteli.

Pohodový interiér a praktické uspořádání

Už při vstupu do domu vám bude jasné, že si s ním dali architekti opravdu velkou práci. Celý prostor je kompletně zrekonstruovaný. Prakticky vyhlížející kuchyňská linka poskytne zcela jistě dokonalé zázemí pro kulinářské výtvory a obývací pokoj s jídelnou budou jakousi oázou klidu, míru a pohody.

Z místností rozhodně dýchá příjemná rodinná atmosféra. Prostor je rovněž velmi vzdušný a prosvětlený, vzhledem k propojení kuchyně, jídelny a obýváku. Takto hosté s majiteli zůstanou v neustálém kontaktu.

Vybavení a barvy uvnitř nemovitosti jsou spíš tlumené a materiál je zde používaný převážně dřevěný. Domku nechybí ani krbová kamínka, která nejen, že zahřejí, ale poskytnou i nejeden romantický večer.

V patře je možné obdivovat moderně vybavené ložnice, kde se musí spát královsky. Prostor koupelny a toalety je sice menší, avšak plně dostačující. Vše je designově řešené. Zde se propojil moderní styl s tím venkovským. Dům je dá se říct snem každého milovníka přírody a jednoduchých linií.

Fotografie: Duproprio