Rádi byste změnu, ale nejsou na ni peníze? Máme pro Vás máme nízko-rozpočtová řešení

Naše nervy jsou ten nejdražší materiál, pokud jde o opravu našich domovů. Abyste si je mohli ušetřit, našli jsme pár zajímavých triků, které Vám mohou zaručeně pomoci!

Pokud nemáte peníze, ani čas na rekonstrukci celého Vašeho domova, ale přesto chcete obnovit svou ložnici nebo koupelnu, máme několik návrhů, které Vám pomohou ušetřit čas, nervy a peníze!

Dnes jsme pro Vás shromáždili 13 nápadů na menší úpravy, které obnoví Vaše prostory ve snové bydlení a přitom Vás nebudou stát téměř žádné peníze.

Vdechněte starému nábytku nový život

Váš starý šatník Vám může přinést ještě radost, pokud mu dáte šanci. Mimochodem, tyto rámy mohou být také použity pro zdobení interiérových dveří.

Absolvujte tuto nízko-rozpočtovou přeměnu

I natření několika stěn, skříní a aktualizace několika málo detailů bohatě postačí k tomu, aby pokoj vypadal úplně jinak. Doporučujeme, abyste se nebáli kreativity a směle se pustili do restaurování starého nábytku.

Vytvořte si tajný odpadkový koš

Pokud chcete vyhodit svou starou skříňku, doporučujeme, abyste se inspirovali tímto nápadem a ušetřili nějaký ten prostor.

Využijte staré CD ke zdobení stěn

Věříme, že máte hromadu starých CD, které už nepoužíváte, ale stále je nedokážete vyhodit? Doporučujeme Vám je použít ke zdobení Vašich stěn. Jedině tak s Vámi CD nějakou tu dobu ještě vydrží a naleznou své tajné využití.

Proměňte Vaše sprchování v jedinečný zážitek!

Tento nápad je určen těm, kteří milují přírodní materiály. Tento článek Vám poradí, jak si vytvořit tuto skvělou podlahu přímo ve Vaší koupelně.

Nevíte, co se starým šatníkem?

Co kdybyste mohl změnit svůj starý šatník na útulný prostor? Inspirujte se touto přeměnou!

Milujete krajinné malby?

Pořád se Vám nedaří nalézt dokonalou tapetu do Vaší ložnice? Přestaňte s hledáním a inspirujte se tímto nápadem! Je to jednoduché!

Dodejte dlaždicím trochu toho života!

Ano, i svým starým dlaždicím můžete vdechnout trochu toho nového života. Koupelnu tak rázem přeměníte v nové místo plné kreativity!

Vyrobte si nábytek z dřevěných beden

Pokud jsou obyčejné konferenční stolky pro Vás příliš nudné, inspirujte se použitím přepravek. Nejen stolek můžete za použití přepravek vyrobit. Vaší kreativitě se meze nekladou, můžete si tak vyrobit rovnou celé sezení.

I starý žebřík má mnoho-účelné využití!

Dokázali byste si vůbec představit, že byste mohli ze žebříku vytvořit skříň? Tip pro Vás: Vypadá to skvěle, když žebřík namalujete v jasných barvách!

I stará komoda může ještě skvěle posloužit!

Další způsob, jak dát nábytku druhou šanci na život. Pokud jste si totiž mysleli, že ukládání oblečení je to jediné, k čemu lze takováto komoda využít, šeredně jste se zmýlili. Tato komoda Vám totiž skvěle poslouží k výrobě krásného a jednoduchého baru!

Vyrobte si tyto moderní police

Jak můžete vidět, kreativita je opravdu neomezená. Pokud hledáte nějaké levné řešení, jak jednoduše ozvláštnit Vaše obydlí, určitě si vyrobte takovéto mnoho-účelné police.

Dejte knihám nový domov

Tato knihovna jednoznačně osvěží celý Váš domov. Samozřejmě budete potřebovat nějaký čas k její výrobě, ale věřte nám – stojí za to!