200 let starý dům nabízel pod prkny dosud neobjevené místnosti. Zasloužil si rekonstrukci

Fotografie: Depositphotos

Britka Jennifer Mallaghan učinila během renovace 200 let starého domu po svých rodičích mimořádný objev. Vyšlo tak najevo něco, co bylo desítky let skryté.

Protože všechno zveřejnila na tiktoku, vyvolal objev ohlas u mnoha lidí. Jennifer je nejen milující matkou 4 dětí a manželkou, ale také aktivní tiktokerkou. Na této platformě ji sleduje více než 1 500 uživatelů. Právě tady proto zveřejnila záznam, který vzbudil hodně reakcí a komentářů. O případ se pak dokonce začal zajímat i deník The New York Post. Všechno to začalo u starého rodinného domu.

Ztracené pokoje

V rodině je více než 60 let, jeho vlastní stáří je však 200 let. Aktuálně ovšem prochází výraznou rekonstrukcí, kterou vede právě Jennifer s manželem. Během tohoto procesu ovšem narazili na tajemný poklop. Ten se skrýval přímo pod prkny podlahy. Bez váhání ho otevřeli a následně oněměli úžasem. Pod ním totiž byly staré, nepoužívané pokoje. Dosud o nich vůbec nevěděli. Radost Jennifer byla naprosto zřejmá, a proto se o nález podělila se svými fanoušky.

Ti si teď mnou oči úžasem nad něčím takovým. Neobvyklý nález vyvolal vlnu komentářů. Jennifer pak pobaveně přiznala, že nenašli ani mrtvoly, ani poklady, což by se v takové situaci dalo očekávat. Emoce a zvědavost jak její a manžela, tak i diváků, byly obrovské. Mnoho komentujících také nahlas uvažovalo, jestli budou právě tyto místnosti zrenovovány a dále využity. Jak je vidět, staré budovy skrývají mnoho nečekaných tajemství, která oprávněně budí zájem.

Majitel našel pár kilometrů od Hradce Králové ideální místo k bydlení. Interiér si nechal vytvořit v „pánském stylu“

@mallaghan1980 Secret rooms been hidden for years #200years#creepy#georgianhouse#fyp ♬ B.O.T.A. (Baddest Of Them All) – Eliza Rose & Interplanetary Criminal

Uvnitř větší než zvenku

Staré domy měly jednak zajímavá architektonická řešení, jednak se fyzicky rozkládaly i tam, kde to na první pohled nebylo patrné. Sklepení například sahala i za hranice pozemku a rozsahem se domu samotnému mnohdy rovnala, nebo ho dokonce překonávala. Někdy pak noví majitelé naráží na doslova utajené části, stovky let nepoužité místnosti nebo duplikace koupelny či toalety. Ač může takové objevování působit děsivě, nakonec je to prostor navíc, o kterém doposud nikdo nevěděl.

Zdroj: Webniusy

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]