Rezidence uprostřed kanadské přírody nabízí maximální klid a pohodu

Pokud máte rádi krásnou a neporušenou přírodu, je Kanada, kde stojí i tato rezidence, jednou ze zemí, kterou byste měli zcela jistě navštívit či se do ní přestěhovat. Mezi turisticky oblíbené oblasti patří provincie Quebec na východě země. Pokud toužíte po klidu a panenské přírodě, můžete si zde koupit toto krásnou rustikální chalupu.

Dřevo všude, kam se podíváš

Stavba, která je v současné době na prodej, byla postavena v roce 2008. Jedná se o typickou dvoupatrovou dřevěnou chalupu v kanadském venkovském stylu, ke které náleží i rozsáhlý okolní pozemek s garáží a kůlnou. V domě naleznete čtyři ložnice, velký obývací pokoj s krbem, dvě prostorné koupelny, moderní kuchyň s jídelnou, kancelář, prádelnu a posilovnu. K domu náleží také velká venkovní terasa s posezením a grilem.

Celý dům je vybaven ve velmi působivém stylu, stěny i stropy většiny místností jsou obložené světlým dřevem. Dřevo je materiál, který uvnitř všech místností naprosto dominuje a dodává interiéru domu jeho jedinečnou atmosféru. Kromě dřeva jsou dalšími použitými materiály především kámen, kov a kožešiny místních divokých zvířat.

Malebné okolí uprostřed přírody

Dům se nachází na břehu jezera Grand Huron s křišťálově čistou vodou a v jeho okolí se nacházejí husté lesy. Z terasy i velkých oken domu se tak otevírá krásný výhled do okolí. Po soukromé stezce se navíc snadno dostanete na soukromou pláž u jezera, která k domu náleží. Kromě toho se v okolí nachází celá řada sportovního vyžití, především stezky pro cyklisty a v zimě pro běžkaře či golfové hřiště.

Celá stavba je zajímavá i z architektonického hlediska, dům totiž dokonale souzní s okolní přírodou nejen vzhledem ale i funkčností. Pro architekty byla při jeho výstavbě důležitá jeho environmentální ohleduplnost a maximální souznění s okolím. Pokud vás tato nemovitost zaujala, pak věřte, že se nachází ve městě Fossambault-sur-le-Lac, vzdáleném přibližně čtyřicet pět minut od města Quebec, a můžete si ji koupit za 735 000 dolarů.

Fotografie: Remax Quebec

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]