Skandinávsky styl bydlení okouzlí svou jednoduchostí a neuvěřitelným kouzlem. Podmaní si vás na první pohled

Fotografie: Centris

Pokud toužíte po krásném bydlení, zkuste si pohledat informace o skandinávském stylu. Tento styl je velmi oblíbený, navíc se hodí do přírodních míst, kde budete mít klid.

Tento nádherný dům inspirovaný skandinávským stylem se nachází na zalesněném pozemku v oblasti Suttonu a v současné době je na prodej, jeho cena je necelých 570 000 amerických dolarů.

Fotografie: Centris

Dům je v srdci přírody a obklopuje ho také potok

Dům byl postaven v roce 2019 na vyhřívané betonové desce a stojí na pozemku o rozloze přes 5 km čtverečních. Krajina kolem domu je rozhodně přepychová, ale až se podíváte na fotografie interiéru, poznáte, co je skutečná krása. Ve všech místnostech převládá bílá barva, která navozuje pocit klidu a pohody.

Přízemí je velký otevřený prostor, kde najdete moderní a vytříbenou kuchyň, která je osvětlená hlavně velkými okny. Ta propouští světlo také do vedlejší jídelny. Jídelna nabízí koutek, kde si v klidu vychutnáte svou oblíbenou ranní kávu. Obývací pokoj disponuje vyhřívanou betonovou podlahou. Pokoj je světlý a intimní a umožní vám plně si užít pohled z domu nebo romantický večer s dobrým filmem.

Dům má dvě ložnice, každá z nich má také vlastní koupelnu. První koupelna je v přízemí, je velmi světlá a má prosklené dveře, které vedou do lázní ukrytých v rohu nádvoří. Koupelna je přístupná nejen z ložnice, ale také přes chodbu, má krásnou samostatnou sprchu s dešťovou hlavicí.

Fotografie: Centris

Druhá ložnice nabízí vstup na soukromou terasu

Z terasy, která se nachází u druhé ložnice v patře, vidíte všude do okolí a také najdete to pravé místo na relaxaci a odpočinek. I zde je koupelna, která má vanu volně stojící v místnosti. Nepřijdete tedy o výhled, ani když budete odpočívat po těžkém dni v horké vaně. Koupelna ale nabízí také samostatnou sprchu pro větší soukromí.

Terén kolem domu je klidný a vybízí k aktivním procházkách na čerstvém vzduchu. Svou činnost můžete navíc ukončit ve vlastních lázních, které již byly zmíněny. Dům má všechny vlastnosti skandinávského stylu a je vytvořen právě pro jeho milovníky.

V posledních letech se tento styl oblíbený, protože spojuje pohodlí domova s okolní přírodou. Spojení tlumených barev, jemného světla a tepla vznikne prostor, kam se budete rádi vracet. Pokud se chcete na dům podívat blíž nebo se dozvědět další informace, odešlete registrační formulář na webu centris.ca.