Skandinávský styl láká na vysoké stopy a skvělou kombinaci bílé a černé

Skandinávský styl je dnes velkým hitem. Tento byt je podle jeho pravidel zařízen a nutno říci, že na první pohled vypadá naprosto úchvatně. Pojďte s námi nahlédnout do interiéru a přesvědčte se o tom sami. Najít ho můžete v centru Göteborgu, kde jeho majitelé získali opravdu velmi příjemné a také velmi povedené místo k životu.

V historické budově

Unikání na tomto bytě je i to, že se nenachází v žádné novostavbě, tedy v žádném developerském projektu, kde majitelé dbali právě na skandinávský styl. Zajímavostí této nemovitosti je určitě to, že se nachází ve starém domě z devatenáctého století. To je v rámci architektury velké plus, jelikož původní koncepce bytů se výrazně lišila od těch, které jsou budovány dnes.

Unikátní vysoké stropy

Právě fakt, že se jedná o historický dům, s sebou přináší jednu obrovskou výhodu, která je vidět na první pohled a díky které dokáže skandinávský styl tak vyniknou. Jedná se o vysoké stropy, které mají i praktickou funkci. Dokážou celý interiér zajímavě zvětšovat, a žádné místnost nepůsobí nijak stísněně.

Malý, ale velmi útulný

Skandinávský styl jasně přispívá k celkové útulnosti tohoto povedeného bytu. I když je menší, sálá z něho velmi příjemná pohoda. I když – i velikost je třeba brát s určitou rezervou, jelikož mluvíme o 58 metrech čtverečných, což je prostor, který může pohodlně vyhovovat i běžné rodině. Když se vše správně zařídí, jako v tomto případě, rozhodně nic nepůsobí stísněným nebo omezujícím dojmem.

Nechybí ani nádherný balkon

Unikátem tohoto zajímavého bytu je také jeho balkon. Ten přímo svádí k tomu, aby se na něm trávil čas. Jak proto, že člověk může být na čerstvém vzduchu, tak i proto, že si na něm lze užívat krásné výhledy na krásy Göteborgu. I proto je využívat v podstatě každodenně. Hlavně na relaxaci a možnost vypít si na krásném místě svou kávu či jiný nápoj.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]