Srdíčka mohou interiér zpříjemnit nejen na Valentýna

Blíží se den zamilovaných a hodně lidí již zjišťuje, jak vyzdobit interiér a navodit tak romantickou atmosféru. K tomuto dni se pojí především srdíčka, která jsou symbolem lásky, zamilovanosti. Ovšem srdíčka jsou oblíbená i mimo tento den. Spatřit je můžete především v interiérech vybavených ve venkovském duchu.

Někdo zkrátka rád puntíky, další kostku, jiný proužky, kombinaci zajímavých barev a někdo srdíčka. Nicméně zatímco kostky nebo puntíky v interiéru ve větším množství nijak nevadí, hodně srdíček již kazí celkový dojem. Pozor tedy, ať to se srdíčky nepřepísknete. I když opakování vzoru v jedné místnosti se doporučuje, dejte pozor, ať srdíček není zase moc. A jak srdíčka do svého domova zakomponovat? Je to velmi snadné, protože možností existuje spousty.

Srdíčkový věneček

Tento věneček si zvládnete vyrobit sami. Pro rychlejší a pohodlnější výrobu je vhodné použít šicí stroj, ale dá se to zvládnout i ručně. Srdíčkový věnec můžete použít jako hezkou dekoraci, právě na Valentýna. Pokud však máte v tomto romantickém duchu zařízenou domácnost, může tato dekorace interiér zdobit stále.

Svícen se srdíčkem

I tento typ dekorace využijete celoročně. Svícen se hodí pro každou příležitost. Ať už k romantické večeři nebo večer při relaxaci. Patří-li srdíčka i k vašim oblíbeným, zkuste je takto snadno a nevtíravě zakomponovat do své domácnosti.

Jednoduchá dekorace

Tuto jednoduchou dekoraci si vyrobíte během chvilky. A opět nemusí jít pouze o dekoraci na jeden večer. Skvěle se hodí na kosmetický stoleček mladé dívky, ale i do červeně laděné kuchyně či jiné místnosti.

Srdíčka na nádobí

Srdíčka v kombinaci s puntíkem vypadají na kuchyňském nádobí úžasně. Zvlášť, pokud dáváte přednost venkovskému či romanticky laděnému stylu bydlení. I zde je místo pro srdíčka celoročně. Vybírat můžete mezi jídelní soupravou nebo jen hrníčky na kávu, to záleží, jak moc se chcete srdíčky obklopit.

Jestliže toužíte po srdíčkovém vzoru pouze ve spojitosti s Valentýnem, pak stačí opravdu koupit nějakou zamilovanou sadu pro dva – třeba hrníčky se srdíčky a horkou čokoládu. Nebo misku ve tvaru srdce a do ní nasypat čokoládové bonbóny.

Dívčí pokoj

Tento dívčí pokoj je opět kombinací oblíbených puntíků a srdíček. Holky zkrátka srdíčka zbožňují. Navíc kombinace červené a bílé je naprosto úžasná a nesmrtelná. A pokud nejste školou povinná dívka, netřeba se srdíček vzdávat. Jen je důležité používat je obezřetněji.

Obrázky: pinterest, franjohnsonhouse, interiordesignblogs, groupon, blackswandevelopment