Srub s vlastním jezerem uprostřed přírody vypadá úchvatně

Toužíte po krásné nemovitosti, kterou bude srub s vlastním soukromým jezerem? V tom případě je stylový srub, který se nachází v Sainte-Marguerite-du-Lac-Masson přibližně 90 minut od Montrealu, pro vás tou správnou volbou.

Rezidence se nachází na obrovském pozemku o celkové rozloze 143 hektarů na břehu soukromého jezera, ke kterému vede vlastní soukromá cesta a které nabízí nespočet volnočasových aktivit.

Obytné přízemí v rustikálním stylu

Nemovitost byla postavena v roce 1994 a je postavena ve stylu typického skandinávského srubu z dřevěných kulatin, což přispívá k její symbióze s okolní přírodou, která je tvořena především krásnými vzrostlými lesy, které na podzim vytvářejí ty nejkrásnější barvy, které si můžete představit. Jedná se o dvoupatrovou stavbu, v přízemí se nachází kuchyně, jejímž dominantním materiálem je samozřejmě dřevo, tak jako v celém domě.

Interiéry domu jsou zařízeny v rustikálním venkovském stylu, který vytváří velmi útulný dojem. Kromě světle hnědého dřeva, které najdeme v kuchyni na stropě a podlaze, je zde kuchyňská linka vyrobená z bílého dřeva, což přispívá k větší světlosti prostoru, kuchyňské spotřebiče jsou v nerezu.

Kuchyně je oddělena od prostoru jídelny zcela unikátními krbovými kamny, které jsou zasazeny do zdiva, a vytvářejí tak jakoby ostrůvek uprostřed obytného prostoru.

Dalším prostorem v přízemí je poté obývací pokoj, kde se nachází velká červená sedací souprava a odkud také vede dřevěné schodiště do prvního mezipatra, které zabírá pouze část z výšky domu, a tak přispívá k větší prostornosti celého obytného prostoru.

Poslední místností, kterou v přízemí najdeme, je koupelna, která láká k odpočinku ve své velké vaně.

Útulné mezaniny s neskutečnými výhledy

V mezaninu se nachází ložnice, která je od schodiště oddělena závěsy, které přispívají k většímu soukromí. Z oken ložnice se nabízí neskutečný výhled na jezero. Útulnosti ložnice přispívá také světlé dřevo, které najdeme na jejích stěnách, stropě i v podlaze.

Na druhém mezaninu se poté nachází další ložnice, která je projektovaná jako pokoj pro hosty či dětský pokoj, nachází se v ní tři jednolůžkové postele. Tato nemovitost má rovněž suterén, ve kterém se nachází další ložnice, rodinný pokoj a prádelna. Pokud vás rezidence zaujala, je nyní v prodeji za 2 200 000 dolarů.

Fotografie: Louis Jeannotte, Sotheby’s

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]