Tuto krásnou venkovskou rezidenci ukrývá Kanada. Je v ní vše nejen k odpočinku

Kanada je jednou ze zemí, do které jezdí i stále více českých turistů. V takovém případě spousta z nich touží po tom Kanadu poznat na vlastní pěst, a tak před ubytováním v hotelu dávají přednost pronajmutí typických domů v krásné kanadské přírodě. Právě takový dům vám dnes přinášíme v naší nabídce.

Jedná se o typickou kanadskou stavbu, která je zvenku obložená dřevem a jíž na atmosféře dodává to, že toto dřevo je natřené v několika barvách. Dominantní je především světle zelená barva, v horních částech je to poté barva hnědá, okolí oken a dveře jsou natřené na žluto. Dům tak venku působí velmi příjemným a veselým dojmem.

Piano, krb i knihovna

Uvnitř domu na vás dýchne atmosféra starých časů, neboť dům uvnitř vypadá, jako by se v něm trochu zastavil čas. Přispívá k tomu jednak starožitný dřevěný nábytek, ale také původní břidlicová podlaha, kterou najdete ve vstupní hale, či některé historicky laděné doplňky.

V přízemí domu se nachází jednoduše zařízená a vybavená kuchyň, kuchyňská linka je z tmavě hnědého dřeva, spotřebiče jsou nerezové. Na kuchyni poté navazuje útulný obývací pokoj, který prosvětlují sedací soupravy v bílé barvě, a pokud máte rádi hudbu, jistě oceníte také historické piano, které se nachází v rohu místnosti, atmosféru jistě zpříjemní také krb.

Relaxace ve vaně či houpací síti

Den můžete zakončit příjemnou relaxací  v prostorné koupelně, jejíž dominantou je dřevem obložená vana, kde můžete relaxovat a zároveň se dívat z okna. Pokud dáváte přednost sprše, oceníte prostorný prosklený sprchový kout. Kromě této koupelny má dům ještě jednu koupelnu, která je propojená s prádelnou.

V prvním patře domu se nacházejí tři ložnice, které jsou vybaveny v rustikálním stylu a jejichž dominantními barvami jsou především různé odstíny hnědé a bílé.

V podkroví se nachází také prostorná společenská místnost, která je zároveň knihovnou, kde si můžete příjemně odpočinout při čtení.. Mimo to k domu patří také garáž, přístřešek na dřevo a prostorná zahrada plná zeleně, která nabízí například relaxaci v houpacích sítích či posezení u zahradního jezírka. Dům je možné pronajmout za čtyři tisíce dolarů měsíčně.

Fotografie: Olga Pudelko

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]