Ubytování snů – Penzion Amerika v několika podobách

Míříte-li do města Havířov, pak si určitě nenechte ujít návštěvu penzionu Amerika, který byl v nedávné době zcela zrekonstruován. Restaurace, bar i banketka disponují bezbariérovým přístupem. Hodláte-li nocovat, určitě neprohloupíte.

Ovšem i pouze výtečný oběd a posezení v příjemném prostředí nebudou tak od věci. Ubytování Havířov přináší hned několik výhod. Které to jsou, vám přinášíme v dnešním článku.

Kam na oběd s obchodními partnery?

Přemýšleli-li jste kam vzít své obchodní partnery nebo klienty na oběd či večeři, máte tento problém vyřešen. Objekt hotelu je umístěn na okraji Havířova, přičemž do centra jsou to pouze 3 kilometry. Pěkné, klidné místo s vynikající dostupností, kde nechybí Wi-fi připojení zdarma.

Penzion Havířov pro rodiny s dětmi

Jet na dovolenou k moři je určitě moc fajn. Jenže někdy se nám termín dovolené ne a ne přiblížit. Jak jinak lépe ukrátit čas sobě i dětem, než pořádným výletem? Jak jsme již nakousli penzion Havířov, je kousek od centra, ale děti budou mít pravděpodobně jinou představu o trávení volného času. Co si tak udělat výlet na Těrlickou přehradu, která je od penzionu pouhý kilometr? To by mohla být zajímavá procházka. Těm, kterým nevadí pěší turistika, mohou zavítat i do 5km vzdálené Žermanické přehrady. Daleko to není ani do okolních měst: Ostrava, Karviná, Český Těšín či Frýdek-Místek.

Restaurace Havířov pro poklidný večer

Netušíte kam vzít svou manželku či přítelkyni na romantickou večeři? Restaurace Havířov má velmi lákavý jídelní lístek. Vybrat si můžete například Tartar z norského lososa, Mexické Burrito, pečenou křepelku, ale nechybí ani české bramboráky a dezerty, pro mlsné jazýčky.

Banketka ala Amerika

Potřebujete někde provést školení a využít i videoprojektor? Pak jste na správném místě. V hotelu se pořádají semináře, školení, firemní akce, ale i rodinné sešlosti, kde je možnost pouštění videí. O dobré jídlo a bezva zábavu nebude nouze.

Obrázek: pixabay.com