Přepravní kontejner nabídne nevšední a překvapivě útulné ubytování

Nejrůznější domky a domy, jejichž základem je přepravní kontejner,patří již několik let mezi oblíbené varianty levného bydlení. Takto vzniklé domy navíc mohou být z hlediska designu velmi originální a zajímavé. Pokud vás zajímá, jaké to asi může být v takovém domě bydlet, můžete se to snadno vyzkoušet. Stejným způsobem se totiž v poslední době začínají kontejnery využívat i jako nevšední ubytovací zařízení. Jeden takový penzion můžete navštívit v městě Wago v Texasu.

Pohodlné ubytování pro každého

Penzion již na první pohled poutá pozornost díky svému vzhledu. Jedná se totiž o dva přepravní kontejnery, konkrétně jeden klasicky velký kontejner, který tvoří přízemí domu, a jeden menší, který tvoří první patro, které jsou zvenku obloženy borovicovým dřevem, a představují tak zajímavě řešený menší domek. Stavba má rovněž velkou střešní terasu.

V přízemí domku se nachází obývací pokoj, kuchyň, ložnice a koupelna, v patře, do kterého se dostanete pohodlně prostřednictvím schodiště, je poté další ložnice a koupelna.

Domek tak umožňuje pohodlné ubytování například pro dva páry, které společně vyrazily na dovolenou. Kromě střešní terasy je u domku také venkovní posezení.

Útulné, čisté a moderní interiéry

Interiéry ubytování působí velmi útulně, stylově a moderně. Velkou zásluhu na tom mají samozřejmě zejména vhodně zvolené materiály a barvy, především nábytek a stěny ve světlých barvách.

Všechny místnosti jsou zařízeny v oblíbeném minimalistickém stylu, ale zároveň zde najdete vše, co byste během vašeho pobytu mohli potřebovat. Důležitou roli hrají také okna, která celý prostor krásně prosvětlí, ale jsou vybavena rovněž žaluziemi, které zaručí soukromí i ochranu před sluncem.

Pokud vás tedy láká nevšední ubytování a plánujete cestu do Texasu, penzion z kontejneru představuje skvělou možnost. Navíc jedna noc vás přijde pouze na devadesát devět dolarů.

Fotografie: CargoHome