Vždy chtěla dům na kolech. Proto si ho sama postavila

Toužila po svobodě a dům na kolech jí to měl splnit. Rozhodla se odejít z klasického bytu a splnit si svůj sen. Ten byl sice náročný, ale když máte cíl a jdete si za ním, překonáte všechny překážky. To tato dívka vzkazuje každému, kdo stejně jako ona touží cestovat. A mít u sebe i svůj dům.

Zbytečnosti nepotřebuje

Když se podíváme na většinu domů nebo bytů, jsou úplné různých zbytečností. Ty mnohdy jenom dělají nepořádek, zabírají místo a reálně je k ničemu nepoužíváme. A to si uvědomila i tato dívka. Najednou zjistila, že její byt je plný všeho možného, co ale je spokojeného životu nepotřebuje.

Koupila si vlek a pustila se do práce

Chtěla svůj život od základu změnit. Rozhodla se pro dům na kolech, který bude vyhovovat jejímu životnímu stylu. Udělala první krok a koupila si starý vlek. A právě ten se měl stát místem, kde vyroste její nová nemovitost. Malý a taký skromný domek, který jí nabídne vše, co k životu potřebuje.

Renovace byla náročná

Naštěstí na to nebyla sama, ale měla velké množství přátel, kteří jí podali pomocnou ruku. Díky nim zvládla vše, co si předsevzala. A tak se její sen začal postupně plnit. Její dům již vypadal jako hrubá stavba a bylo jasné, že pomalu dostává podobnu určenou k bydlení.

Čtyři stěny stačí

Když se práce chýlili ke konci, nikdo nemohl uvěřit, že dívce taková nemovitost stačí. Její dům na kolech stále vypadal spíše jako hrubá stavba než domov. Uvědomila si však, že k životu nic více nepotřebuje. Stačí jí, když má kde složit hlavu. Je jedno, jak vypadá interiér. Nepotřebuje se nikomu chlubit. Důležité je, že zde má ona vše, co potřebuje. A stejně tak její pes, se kterým zde žije. A jak sama říká, oběma se daří skvěle. A co říkáte na danou přestavbu vy? Líbí se vám, nebo jste raději věrni klasice a potřebujete, aby z interiéru sálalo takzvané teplo domova?

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]