Jakmile vstoupíte do domu, který má 18 metrů čtverečních, nebude se vám chtít odejít

Zájem mít rodinný dům je obvykle spojována s možností bydlet ve velké nemovitosti. To se o tomto domě říci nedá. I když ho také můžeme zařadit do kategorie rodinných domů, tak je jeho realita taková, že je opravdu malý. Tedy na první pohled. Uvnitř je doslova obrovský.

Vše laděno do dřevěného stylu

Když se podíváme na tento rodinný dům zvenku, může působit stísněně. A informace o tom, že má jenom 18 metrů čtverečních, daný dojem nevyvrátí. To až vstup do interiéru, který ukazuje, že nemovitost je větší, než se zdá. A je laděna do velmi příjemného a dobře vypadajícího dřevěného stylu. Tento materiál je téměř všude a pomáhá navozovat hezkou atmosféru.

Žádná místnost nechybí

Říkáte si, že když má rodinný dům jenom 18 metrů čtverečních, tak v něm něco musí chybět? Rozhodně ne. Tedy alespoň ne v tomto. Je zde kuchyně, je zde také jídelna, ale i obývací prostor. Dále zde nechybí ani toaleta a koupelna, stejně jako je samozřejmostí i ložnice. Stačilo správné naplánování a rozložení a je zde vše co člověk k životu potřebuje.

Dům má i patro

Možná to někomu může přijít až neuvěřitelné a na první pohled to nemusí být poznat, ale tento rodinný dům má dokonce i patro. Tím je výrazně zvětšený prostor pro využití domu. Právě v patře se nachází velká pohodlná postel, ke které se lze dostat po několika schodech. Díky tomuto umístění ložnice nijak nezabírá místo v klasické obytné části. A tím dokáže nabídnout i tolik potřebné soukromí.

Může stát kdekoliv

Že už je unikátů o této nemovitosti více než dost? Ještě je tu jeden. Ten se týká mobility daného domu, který může stát v podstatě kdekoliv. Vzhledem k jeho velikosti ho stačí naložit na vlek a kamkoliv převést. Kdo to o svém bydlení může říci? I toto je výhoda bydlet v malém domě, díky kterému je možní i budoucí stěhování s jistotou, že budete stále bydlet v nemovitosti, kde to znáte.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]