Žena odjela na výlet a manžel mezitím předělal celou ložnici. Její reakce po návratu domů mluví za vše

Fotografie: Depositphotos

Překvapení jsou skvělá věc, a to obzvlášť, když ho dostanete vy sami. Manželka jednoho šikovného muže velké překvapení pocítila na vlastní pěst – a byla ohromená.

Existují různé formy vyjádření lásky. Někdo koupí svému milému kytici růží a někdo zase kompletně předělá byt pro větší pohodlí. Tato žena odjela na pár dní z domova pryč a když se vrátila, čekalo ji velké překvapení. Nadšený a milující manžel se rozhodl využít této chvíle a přestavět starou opotřebovanou ložnici. Na realizaci plánu se podílely i jejich tři šikovné děti. Práce ty nejmenší moc bavila, někdy stěhovali nábytek, jindy zase vydlážděnou místnost prostě využili jako taneční sál.

Podlaha a stěny jsou základ

Jakmile žena vytáhla paty z domu, muž se pustil do práce. Celou ložnici kompletně vyklidil, včetně nábytku a podlahy. Jelikož měl prázdný pokoj velice dobrou akustiku, dětem se líbily ozvěny a na chvíli si v té prázdnotě i zařádily. Muž je ale potom vyhnal a pustil se do zbytku práce. Vymaloval stěny skoro identickou barvou, jako byla ta předchozí, avšak čerstvější a bez všemožných skvrn.

Jakmile měl hotovou zeď, přišla na řadu podlaha. Ta už se od té předchozí lišila poměrně dost. Využil totiž dřevěné desky, které se budou udržovat rozhodně lépe než bílý starý koberec. Z takového pokoje s příjemnou podlahou si děti udělaly dokonce chvilkové taneční studio. Když byla podlaha hotová, stačilo ji už jen vytřít a vyleštit.

Ložnice jako z pohádky

Do prázdného pokoje už stačilo jen dát nábytek, postel a řádně to uspořádat. Na velké okno přibyly nové a krásné závěsy a nábytek byl též zcela nový. Skříně na oblečení, příjemný kosmetický stolek se zrcadlem, křeslo a noční stolky již začaly dávat ložnici řád a příjemnější vzhled. Posledním bodem byla velká, úplně nová postel s vysokou matrací a krásný koberec.

Nová ložnice je nyní velmi útulná, intimní a trochu svým vzhledem připomíná pohádkovou ložnici. Když se jeho manželka vrátila domů, byla překvapením celá bez sebe a hlavně beze slov. Samozřejmě i jejich děti měly radost a radostí oplýval i její manžel, který si s tím vším poradil úplně sám. To znamená, že ložnici si můžete takto zrenovovat i vy doma. A i bez toho, aby to bylo finančně náročné.

Zdroj: HomeHacks

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]