Zvenku stroze vypadající dům nabízí dokonale zrekonstruovaný interiér

Malý a docela nenápadný domek z exteriéru zaujme snad jen tím, že je umístěn mezi dvěma velkými budovami. Nachází se v Montrealu a prošel kompletní rekonstrukcí. Moderní interiér vás po nahlédnutí dovnitř překvapí. Prohlédněte si fotky a nechte se inspirovat minimalistickým ale velmi útulným designem. Malý domek navíc nabídne vše potřebné k příjemnému bydlení.

Skandinávská kuchyně

V centrální části domu najdete kompletně zrekonstruovanou kuchyň inspirovanou skandinávským designem. Část kuchyňských skříněk je v černé barvě, která kontrastuje s bílou barvou a dřevem. Originálně vypadají i dřevěné police nad dřezem. Její jednoduchý design hned na první pohled zaujme. Navíc disponuje moderními spotřebiči. Na vzniklý ostrůvek navazuje jídelní stůl taktéž v dřevěném provedení a kontrastní černé židle.

Do kuchyně se dostanete z obývacího pokoje, který je umístěn u vchodu do domu. I tady najdete jednoduchý design a útulné tlumenější barvy. V celém době kromě koupelen byla použita krásná dřevěná podlaha.

Dům nabízí 2 ložnice

Když se dostaneme dále, narazíme na 2 ložnice. Ta hlavní je umístěna v opravdu velké místnosti. Je zařízená v příjemných přírodních barvách, a navíc nabízí obrovskou vestavěnou šatní skříň.

Druhá ložnice je menší ale také velice útulná a barevně podobně laděná. Nechybí ani 2 koupelny, jedna v přízemí a druhá v patře domu. Ta má navíc dokonce vyhřívanou podlahu. Kromě ložnic je v druhém patře k dispozici také velká místnost, kterou lze využít třeba jako kancelář.

Nechybí ani terasa

Před domkem nechybí ani místo k relaxování – útulná terasa. Díky krásnému dřevěnému posezení a stolu si tady můžete vychutnat šálek kávy, snídani nebo večeři se sklenkou vína. Terasu lze večer osvětlit, a tak nabízí intimní atmosféru. Prostor se skvěle nabízí ke grilování nebo posezení s přáteli. Nemovitost navíc disponuje dvěma parkovacími místy, čímž majitelům zajišťuje naprosté pohodlí.

Překvapil vás interiér v tomto zprvu nenápadném domečku? Nabízí vše potřebné zařízené v moderním stylu, a navíc útulnou terasu působící jako oáza klidu. Celá nemovitost je dokonce na prodej. Zájemci se pravděpodobně jen pohrnou. Moderní interiér je zařízen v jednoduchém stylu, a i přesto působí velmi útulně. To jen dokazuje, že někdy je méně více.

Fotografie: Duproprio

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]