Dům z roku 1954 vám připomene krásy minulosti. Vraťte se desítky let zpět

Tento dům tak trochu připomíná proslulý film Návrat do budoucnosti. Byl postaven v roce 1954. Když se vydáte na jeho exkurzi, jako byste se vrátili o mnoho let zpátky. Padesátá léta na vás budou dýchat ze všech stran. Uchvátí vás nejen interiér, ale i velice zajímavě řešený styl samotné stavby. Pojďte se s námi podívat do minulosti.

Vzhledný exteriér a perfektní kuchyň

Majitel si dal s úpravou tohoto obydlí opravdu velkou práci. Už exteriér vám připomene staré dobré padesátky. Barvy jsou na každém kroku, jen u vstupu do domu vás uvítá jejich pestrost v podobě oranžové, azurové, nebo žluté.

Předsíni dodává velice domácký ráz cihlové obložení zdí. Dojem dotváří především dřevěný materiál, který lze zahlédnout v kuchyni. Kuchyňská linka je z jedné poloviny moderní a z té druhé se navrací k minulým letům.

U dřevěné kuchyňské linky se vyjímá pestře červené kožené polstrování u barových židlí, které místnost barevně oživilo. Taktéž detaily jsou perfektně dotažené. Rozhodně zaujme monumentální kuchyňská metlička zavěšená nad kuchyňskou linkou.

Pestrobarevné místnosti

Když se přesune návštěvník do obývacího pokoje, musí být jednoznačně unešený z pestrého složení nábytku. V prostoru najdete různé barvy a tvary, jako byste se ocitli na jiné planetě. Všechno ale dává společně smysl a je dokonale sladěné.

Tato místnost rozhodně zvedne pochmurnou náladu komukoliv. V podobném duchu jsou vybavené i další místnosti. Koupelna je sladěná do azurové, a když se snoubí s bílou, vytváří fascinující design.

Uklidňující ložnice a dechberoucí terasa se zahradou

Divokých barev se nedočká návštěvník v ložnici. Zde je ponechán spíš uzemněný a klidný ráz interiéru, který působí rozhodně pohodově. Převládající barvy ložnice jsou bílá a béžová. Co dostane návštěvníka do kolen je dozajista zahrada s terasou.

Tento prostor je učiněným rájem. Majitelé si zde mohou užívat veliké rozlohy při víkendovém posezení s přáteli, i grilování. V letních měsících se určitě rádi osvěží v prostorném bazénu, který se k domu hodí tak akorát.

Fotografie: Shoot2Sell

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]